Wpis z mikrobloga

Wystawiłem na #olx mysz Logitech MX Master 3, nówka, w nieotwartym pudełku, z gwarancją itd. Na ceneo oferty zaczynają się od 400zł. Moja cena - 340zł.
Najciekawsze wiadomości po pierwszym dniu:
1.

Dam 250zł z wysyłką


2.

Człowieku, zwariowałeś? Kto kupi mysz za taką kasę? Oferuję 200zł


3.

Biorę za 250, wyślij za pobraniem na adres: xxxxxx


Tylko jedna osoba zainteresowana za podaną cenę, chociaż też 'do końca tygodnia da znać'...

I to właśnie mi przypomniało, dlaczego nie wystawiam rzeczy przez OLX ;-)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@husky83: Przecież januszerka myśli, ze myszki to są po 20-100zł xD
Jak raz z typem p0laczkiem w grze rozmawiałem i zszedł temat na to jakie mamy pcty czy peryferia to dziwił się jakbym niewiadomo kim #!$%@? był, bo myszka ponad 500 i klawiatura drugie tyle xD


Miałem podobnie jak chciałem sprzedać kąkuter warty maksymalnie 700zl. Taki do multimediów czy mało wymagających gier jak LoL czy coś. Zbijali cenę do
  • Odpowiedz
@AlphaOmega: RAM w grudniu kosztował o jakieś 30-40% mniej niż teraz. To samo SSD (że o maseczkach jednorazowych za 35 groszy nie wspomnę). Czy to znaczy, że dzisiaj da się za tyle kupić?
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know: a wtedy w końcu je wysłali czy nie?
Szczerze mówiąc - nie wiem. Ja na zamówienie się nie załapałem i kupiłem sobie inną (klona - Rapoo), a ta jest 'dostana', ale w lutym, więc kto wie - może właśnie z tego błędu cenowego, bo z tego co kojarzę to było to pod koniec stycznia...
Inna kwestia - to nie ma znaczenia. Obecna cena nówki w sklepie to 400zł, więc
  • Odpowiedz