Wpis z mikrobloga

@darjahn: U Mnie rodzice dzisiaj mieli test robiony (dobrze że nie mieszkamy razem bo Ja, różowa i dzieci byśmy byli na przymusowej kwarantannie) do 3 dni wynik testów
@darjahn: 3 dni, przyjechali w białych kombinezonach, przed domem wymaz z gardła pobrali i do 3 dni na wynik się czeka, w tym czasie aplikacja kwarantanna na telefonie i dostajesz sms że masz 30min na zrobienie sobie zdjecia w tej aplikacji :)
@wojcell: mialam robiony test wymaz z nosa w diagnostyce i na wynik czekalam dobe. Ale to moze dlatego tak szybko ze moj szef zalatwial nam testy i po to zeby szybko wrocic do pracy. Jestem pracownikiem medycznym. Test robiony dlatego ze kilka osob z oddzialu zarazonych. Raczej zarazenie z zewnatrz tzn. Nie od pacjentow
@Alebla: no tak jak pisałem u Mnie rodzice dzisiaj i wymaz z gardła, do 3 dni, tak im powiedziano, no i to aplikacja „kwarantanna” na telefon ciekawa sprawa, ogólnie dobrze się czułaś? Jakieś objawy?
@wojcell: nie mialam bezposredniego kontaktu z zarazonymi ale jakies 5 dni po ostatnim dyzurze (bo mialam urlop) zaczelo mnie bolec gardlo straszny katar i stan podgoraczkowy (37) i tak z tydzien. Potem akcja bo sie okazalo ze korona na oddziale wiec sie zaczelam stresowac. Telefon do oddzialowej z ktorego okazalo sie ze test mi sie nie nalezy bo nie mialam bezposredniego kontaktu. Kilka dni potem wielkie bum doszlo chyba co do