Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
A co ten nosacz mysli że Widownia go lubi xD? Oszukuje ludzi na alkoholu, czeka na donejty od dzieci a jak sie nie zgadza to gasi strima, gada ze Mahonek mu gre ukradł a papuguje go. Tylko ze pomiedzy Nosaczem a Mahonkiem jest to że Mahonek nie oszukuje jak pije a Nosacz po chwili trzeźwieje gdy przychodzi donejt wysoki. Mam nadzieje że ten PeterParker ktory donejtuje go bardzo wysoko odejdzie i go kopnie w dupe wraz z innymi moderatorami. Dla Nosacza by to była ogromna strata i mam nadzieje ze Karma wróci za to jaki ma szacunek do swoich widzów bo nie oszukujmy się ze Nosacz nie ma żadnego i na pewno czyta Wykop więc Nosacz ty Mahonkowi jedynie co to byś mogl mu Alkohol podawać do ręki i to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural #danielmagical #patostreamy
MarianPazdzioch69 - A co ten nosacz mysli że Widownia go lubi xD? Oszukuje ludzi na a...

źródło: comment_1586711129bfG4Zkka21F8xBCZ1OQ5nF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Lasak44: Leciały wysokie donejty, jeden za drugim. Wyszło że było w cholerę losów do zakręcenia kołem (ostatnia ilośc losów jaką pamiętam to ok. 88 zakręceń kołem, potem było chyba -50% losów). Gural się poddał, mówił że już nie a rady, że liczy że będzie znowu usunięcie połowy losów. W pewnym momencie powiedział, że wódka i tak się już kończy. Jako, że najwięcej donejtów, sypał tam PeterParker, to Guralek zaproponował że
  • Odpowiedz