Wpis z mikrobloga

Wczoraj (11.04) o 12:00 umieścili mi w paczkomacie przesyłkę i czeka ona 48h. Jak to wygląda gdy są święta? Na to wychodzi że paczkę muszę odebrać do 12:00 w poniedziałek 13.04 czy to się jakoś przesuwa w związku ze świętami i dniami wolnymi?

#inpost #paczkomaty @paczkomaty_pl
  • 7
@bslawek: pomimo że jest w paczkomacie i jeszcze kurier jej nie odebrał to nie mogę odebrać? Pytam bo dopiero w poniedziałek na wieczór miałbym możliwość żeby odebrać aczkolwiek wiem, że jak jest mniej niż 12h do odbioru to można przedłużyć odbiór wysyłając SMSa ale #cebula motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rst00: masz to nawet w mailu od InPost

Paczka pozostanie w Paczkomacie przez 48 godzin. Z uwagi na obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym, jeśli nie odbierzesz jej w tym czasie, zostanie zwrócona do Nadawcy.
@bslawek: no tak, ale to jest napisane tylko dlatego, bo wcześniej (przed koroną) paczka której się nie odebrało trafiała do punktu przeładunkowego gdzie można ją było jeszcze odebrać a teraz ona od razu wraca do nadawcy. Wiem że już od dłuższego czasu jest 48h na odebranie ale zastanawiało mnie po prostu co w sytuacji jak są święta bo w poniedziałek jest wolne od pracy, kurier nie pracuje i nie odbierze paczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rst00: kiedyś próbowałem odebrać paczkę o 14.30 a termin był do 11 i paczki już nie odebrałem bo została cofnięta do sprzedawcy., więc jak chcesz to próbuj.