Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was wie jak rozwiązać problem typu, że przy robieniu zdjęć przez messenger, instagram, Facebook występuj jakiś dzwiek, podobny do dźwięku przy wyskakiwaniu error w windowsie? Nie mówię o dźwięku migawki. Wyłączanie opcji dzwieku, powiadomień, i włączenie trybu cichego nic nie daje. Wycisza się dźwięk migawki, a ten k którym mówię dalej występuje. Dodam jeszcze że w apce aparatu i Whatsappie problemu tego nie ma

#android #xiaomi #technologia #miui #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
@Mc_Duck: to sa jakies regulacje prawne, lub zabezpieczenie tworcow/wlascicieli danego serwisu. Tak samo google wycofalo opcje nagrywania rozmow telefonicznych, bo hurr durr prawo europejskie.
A ze w jakis krajach to nie obowiazuje, to ciul, robia jeden soft na rozne regiony i nara.

Nie wiem czy jest jakies rozwiazanie, pewnie majac roota szlo by obejsc, bez tego moze podmiana pliku dzwiekowego na pusty. Ale to pewnie trzebaby mocno w necie pogrzebac, czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Mc_Duck jedyne rozwiązanie jakie udało mi się znaleźć to pobranie aplikacji Camera Mute. Niby dźwięku samej migawki aparatu też nie będzie, ale tego irytującego dźwięku też się pozbędziesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Mc_Duck Sam mam telefon od kilku miesięcy, wcześniej nie było tego problemu, a ten dźwięk pojawił mi się jakoś tydzień temu po aktualizacji Miui i nie znalazłem innego rozwiązania niż zewnętrzna apka
  • Odpowiedz