Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki schodzę sobie na przystanek Metro Centrum Kopernik to przy Wisłostradzie i jechał typ czarnym bmw i nagle tajniaki gościa zawinęli, jak zaczął pyskować o niezbędnych sprawach życia codziennego wyciągnęli go z auta i skuli.
Potem sprawdzali jakie zakupy zrobił i krzyczeli, że zgłoszą go do sanepidu na 12 tysięcy.

Zdjęcie z daleka bo stałem na schodach i bałem się zejść niżej. Co za #!$%@? akcja.

#policja #polska #pdk
SzubiDubiDu - #!$%@? mirki schodzę sobie na przystanek Metro Centrum Kopernik to przy...

źródło: comment_1586595663WVZa6en3NpNFp0AVuhn2ul.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Zastanawia mnie czy tacy jak ty są z siebie dumni po wrzucaniu takiego gówna? To samo robiliście wcześniej śmiejąc się z każdego kto stawał w obronie państwa. OTUA, ciamajdany i ośmieszanie każdego kto tylko ośmielił się przeciwstawić. Teraz staracie się rozmyć problem nadużyć policji takimi wrzutkami. Wstręt, obrzydzenie i totalna pogarda tylko to się nasuwa jak się na to patrzy.
  • Odpowiedz
@DROPTABLEusers: tylko, że gangusy tak się wożą, czarne merce, bety i audice, taki styl, odwzorowali to bardzo prawidłowo, chociaż fakt do kubusia nie pasowało, do jego pragnienia wtapiania się w tłum, bardziej do stryja
  • Odpowiedz