Wpis z mikrobloga

Cześć.
Parę dni temu zmieniłem mojego Galaxy note 9 na oneplus 7t. Ogólnie spoko telefon ale mam z nim jeden problem i chciałbym spytać posiadaczy czy też tak mają. Chodzi mi o czujnik światła. Tragicznie dostosowuje jasność. Jak jest jasno to ekran jest za ciemny a w nocy wali jak słońce po oczach.
#oneplus #gsm
  • 13
@Kris031: To jest przypadłość Androida 10 - wiele właścicieli Pixeli również narzeka. Podobno telefon uczy się kiedy manualnie przestawiasz jasność i potem jest lepiej. Ja po miesiącu tego nie zauważyłem...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kris031: To się lepiej przyzwyczajaj - ja używam OP7 od lipca i do tej pory automatyczne przyciemnianie wariuje. Nie zauważyłem tego uczenia się przez telefon, o którym pisze @zawadzio i cały czas muszę dostrajać jasność ręcznie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kris031: na początku mi się wydaje że był problem ale albo któraś latka naprawiła albo się nauczył? :) od 21 mam ustawiony tryb nocny i ciepłe światło więc mi działa Perfect.
@Kris031 a ogólnie to co prócz baterii złego jest w exynosach? Bo tak wydajnościowo to są przecież ok. Ponoć im starszy jest telefon tym bardziej sie grzeje procek i wcina baterie. Nie wiem czy to prawda ale podobno to przez procesor (starzenie się )
@schreder tak to prawda. Średnio są ok wydajnościowo jak exynos z s20 przegrywa ze snapem 845. S7 / s8 i teraz note 9. Każdy z nich po roku wyraźnie zwolnił ( a na telefonie zawsze mam tylko kilka apek i wszystko co się da wyłączone )