Wpis z mikrobloga

Gold 3, not bad, not great.
W sumie trochę szkoda, bo kiedyś wymiatałem w fife i regularnie grałem zarówno w 1 lidze sezonów jak i 1 lidze futa, robiąc regularnie po 6-7 streaków. Kiedyś nawet turnieje w fife z nagrodami online wygrywałem (fifa 11), a teraz trochę kupa po powrocie. Mam też wrażenie, że stawka się o wiele bardziej wyrównała, nie ma już słabych i każdy ogarnia obronę i atak w miarę.
#fut #fifa20 #fifa
Pobierz
źródło: comment_1586563034hH4I9plUsw2cRJ1ZpaScDK.jpg
  • 12
@NewralgicznyPunkt: Mnie najbardziej irytuje zmiana zawodnika prawym analogiem, nie wiem czy mój pad się tak zestrzał, ale wydaje mi się, że trafienie w odpowiedniego zawodnika jest prawie niemożliwe. A zmiana z LB to jakaś paranoja, napastnik dostaje piłkę na 10 metr, klikam LB żeby zmieniło na stojącego 2 metry od niego obrońce a to mi zmienia na jakiegoś typa 20 metrów od piłki, dramat.

Ja to w sumie gram dla satysfakcji
@endriu92: A jaki ovr składu i ile gier rozegranych masz już w 20-tke?
Gameranger miał te przewagę, że na swoim hoście grało się praktycznie bez opóźnienia, ale te spory kto powinien hostować i nagrywanie gierek, żeby nikt się nie rozłączył na 2 sek przed golem, w turnieju o doładowanie za 15 zł to jednak trochę śmiech po tylu latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skupowalem edera miltao, Dembele i rashforda z dobrym stylem gry a później sprzedawałem 2 tysiące drożej, jedynie tyle.

Od dłuższego czasu dałem sobie spokój, robię ja bieżąco wszystkie sbc i czekam aż wreszcie wypadnie jakaś konkretna karta.