Wpis z mikrobloga

@koldinho: przy zawodniku za darmo kompletnie nie mówił bym, że się można przejechać, bo jedyny koszt to tylko poświęcony czas. Co najwyżej można się zawieść.
Z całej tej trójki wg mnie jest to najlepszy wybór i osobiście sam go biorę do pary z Kovacicem, ale Kante zostawiam na śpd, bo świetnie się spisuje na tej pozycji. Kwestia jaką też grasz taktyką
@koldinho: Po pierwszych meczach w FUT Champions moge z czystym sumieniem napisać że ten urodzinowy Bakayoko to jeden z najlepszych ŚPD w tej edycji. Obawiałem się tylko jego średnich pracowitości w defensywie, ale zupełnie niepotrzebnie. Prawdziwy przecinak, zresztą musiałem #!$%@?ć ze składu Prime Essiena - co pokazuje jakim jest potworem. Co do Freda, pewnie też go wezme za sezony - na razie grałem 2 razy przeciwko niemu w LW i niczym
@koldinho: Daj mu szanse. Tak na poważnie to koniecznie daj mu styl motorniczy - który podbije tempo, balans i zręczność. W taktyce 4231, gdzie masz dwóch defensywnych pomocników - Bakayoko niech będzie tym który zostaje z tyłu i kryje środek, a Aouar niech gra jako zrównoważony (domyślnie) i również z wytyczną "krycie środka". Efekt gwarantowany, zaufaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)