Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie spod tagu #lego

Doradźcie coś przy kupnie. Jakiś zestawik ciekawy do 600zł.
Skłaniam się ku 42078, ale wyszedł właśnie fajny model Dodga 42111.
Co byście wzięli? Albo może coś innego ciekawego niekoniecznie z serii Technic?
  • 19
  • Odpowiedz
@SeekSouls: przestań patrzeć tylko ile co ma elementów bo to jest złudne, patrz jakościowo.
42111, poczekajmy na pierwsze recenzje, na razie to nie wiem czy w ogóle warto go brać, słabo to widzę.
  • Odpowiedz
@Qullion: Póki co mam tylko 2 modele w domu. 42082 oraz 42099
Ten Charger ładny ale właśnie filmy na YT pokazują jakoby był po prostu słaby jakościowo.
Masz tego Mack'a?
  • Odpowiedz
Ja mówię o nowym 42111 czyli Dodge Charger z Fast&Furious :D A nie 42110 :P Land Rover mi się nie podoba.

Ogółęm Mack ma 2x więcej elementów dlatego mam dylemat :)


@SeekSouls: wydaje mi się, że wszyscy skumali o którym dokładnie modelu mówiłeś ;) Ale proponowali inne zestawy, bo ten Dodge z F&F to taki sobie szczerze mówiąc.

Jak pisałem, niekoniecznie tylko Technic :)

Jeśli mogą być też inne, to zastanów
  • Odpowiedz
@SeekSouls: nie mam, nie przypadł mi do gustu, ale teraz wydaje mi się lepszy od 42096, którego mam. Ostatnio kupiłem 42083.
Co do 42111 to poczekaj przede wszystkim na pierwsze większe promocje i one mogą być dopiero po wakacjach. W sierpniu będzie jeszcze motocykl i osprey, może coś ci się spodoba.
  • Odpowiedz
@SeekSouls: porsche może być, ale z naklejkami przesadzili, nie powinien też mieć sterowania tylko z kierownicy.
Który ładniejszy to ciężko powiedzieć, 42096 jak już pisałem wielokrotnie wziął bo był za 385 zł, tak bym nie kupił i dalej polował na 42110.
Na mojej liście do kupienia czeka 42110, 42100, 42114, 42115, raczej wolę się bawić w większe modele, a jeżeli miałbym brać te mniejsze to kupiłbym na twoim miejscu 42078, 42096
  • Odpowiedz
@Qullion: Również wolę większe modele. 42100 też jest na tej liście ale no póki co inne wydatki mam więc nie mogę sobie pozwolić.
Sian'a sam pewnie kupię jak wyjdzie :D
Więc z większych to tylko Defender nie? Trochę kolorystycznie mi nie pasuje.
A z mniejszych lepszy Mack czy Laweta 42098?
  • Odpowiedz
@SeekSouls: widziałem ten zestaw (42111) bo sam nad nim myślałem ale gdzieś wyczytałem że tam może być lipa z podwoziem (generalnie sito). 42078 sam mam i mogę polecić na 120% Mega zestaw i dużo modeli alternatywnych
  • Odpowiedz