Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem że temat wałkowany 2137 razy, ale myślałem że coś się po tym pół roku nie grania w csa zmieniło... zdaje sobie sprawę że piszę to z anonimowego, ale mam w miarę " quality " konto na wykopie i nie chcę takiego czegoś tam pisać xD
Aczkolwiek myliłem się, a Volvo ma #!$%@? na to i chyba nawet nie da się komuś dać zgłoszenia za to że jest niemiły i wyzywa, bo w overwatchu jak ktoś ogląda demko to takowej osoby nie słychać...

Gdyby nie to, że CS:GO ma tak #!$%@?ą, toxyczną społeczność to może bym w to grał, ale to mi żadnej frajdy nie przynosi bo każdy wywołuje na mnie tam presję wyzywając mnie i grożąc że jak nie ugram to wyrzucą mnie z drużyny ( piszą to zazwyczaj Ci którzy zamykają tabelę ), przed chwilą zagrałem mecz po pół rocznej przerwie i humorek popsuty... nawet atencjuszki się znalazły, do których spermiarze przyklaskiwali, ale do tego za chwilę

Może zacznijmy od tego że gram w tą grę od 2014, w zeszłym roku udało mi się wbić globala, strasznie się namęczyłem z randomami, wyzwiska leciały w każdym meczu praktycznie, co do ruskich to po prostu ich wyciszałem, przy supreme się poddawałem bo psychika mi siadała, ale udało się i grę odinstalowałem.
Dzisiaj wracam do tej gry, pierwsza runda w miarę przyjazna, szkoda że tylko pierwsza. Zaraz trafiłem na typa co mi wmawiał jak mam grać ( w toxyczny sposób ), a sam był na dole tabeli, już tam walić to że przez cały mecz nie podawał infa tylko #!$%@?ł do innych o tym czy może go adoptować przez pół gry, i gadając że jest gejem zagłuszając kroki. Jak byłem 1v1 przez co pierwszą połowę wygrała przeciwna drużyna... napisałem grzecznie na chacie że nie musi mi mówić jak mam grać, bo kiedyś miałem globala w tej grze, Ja nie korzystałem z mikrofonu bo jest późno a przed chwilą skończył się mecz, ale zawsze jak dawałem radę to po śmierci pisałem co i jak na chacie gdzie kto się wywalił...

No i się zaczęło, Ja byłem w pewnym momencie na samej górze tabeli a typ przedostatni, prawie zamykał, wszyscy się na mnie rzucili wraz z jakąś babką co z nami grała ( w sumie jedna osoba tylko na to nie reagowała że mnie wyzywają i to ignorowała, pierw to ona mi pisze że zablokowałem Ją przez co dostała ze snajpy ( ciekawe jak skoro ja byłem na A ona na B no ale ok... ) napisałem przepraszam żeby nie było spiny,a ona że nic nie szkodzi.

Zaraz ten typ zamykający co raz na całą grę jedno info podał mi że Ja nie podaję infa, ( xD? podałem z 10 razy przynajmniej, nie liczyłem dokładnie, u niego to raz było, może nawet wcale... ) to piszę mu że sam nic nie podaje, babka zaraz go broni że " myślisz że jesteś cool? " co xD? Ogólnie wyzwiska w moją stronę reagowały mimo że nie reagowałem na to typu że mam się zamknąć, bo jakiś typ mnie później przegonił na sekundę w tabeli i że kieruje xD nie chce mi się o tym pisać... presję na mnie wywoływali przez co spadłem w tabeli wraz z moim aimem prawie na sam dół, gościu wtedy cisnął pod koniec bekę ze mnie że mnie przebił w tabeli i że jestem noobem ( on gold 2 ) Ja dostałem supreme po tym jak ranga mi zniknęła, ale o tym juz nie wspomnial...

Może porównam csa z fortnitem, mimo że to dwa inne światy, ale fortnite nawet jak był top 1 i bardzo wiele różnych osób w to grało to NIGDY nie zdarzyło mi się żebym trafił na jakąś toxyczną osobę w gierce, bardzo rzadko takie coś było, zawsze miło się witał " cześć, masz mikrofon? " jasne, zdarzały się przypadki że ktoś darł się na mnie, ale to raz na 100 gierek taka osoba była a w csie? Nieważne kiedy mecz odpalę, raz mi ktoś głowę z mojej drużyny da na start, raz ktoś się kręci, a raz jakaś " ATENCJUSZKA " myśli że jest lepsza ode mnie bo ma cycki i dziurę między nogami więc sobie pozwala na wszystko a spermiarze jej do tego jeszcze przyklaskują xD
Mogę nawet porównać do jakiegoś fpsa innego " mniej kolorowego niż Fortnite ", załóżmy rainbow six siege, tam trochę więcej toksycznych osób było, ale nadal o wiele mniej niż w csie, i też bardzo rzadko ktoś mi głowy sprzedawał w drużynie.

Jak coś to odzywali się po angielsku, po prostu ich wyzwiska przetłumaczyłem tutaj xD, wstawiłbym screena z tej gry ale coś nie chce się wrzucić to wstawię z google grafika jakiś, co do tego że mogłem ich zmutować, zmutowałem i zaraz mnie zaczęli blokować, odblokowałem to się ogarnęli z tym, na końcu chcieli mnie wyrzucić, to jeden koleś tego nie zrobił.
Tak jak pisałem, gra jest dobra mimo że ma swoje lata, ale ludzie tam są okropni, i często dochodzi do sprzeczek przez co mecze przegrywam z randomami, jak chcecie to zarzućcie mi jakimiś grupkami discordowymi z szukaniem teamu do tej gry, ale i tak wątpię że do tej gry wrócę w najbliższym czasie, strasznie mi banię zryli

Proszę o normalną dyskusję, a nie czepianie się byle słówek że gdzieś coś źle napisałem, nie hejtuję tej gry bo jest fajna bardzo, ale timejci w niej mi frajdę psują...
#csgo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wiem że temat wałkowany 2137 razy, ...

źródło: comment_1586480116oqGUEh9Vv3YOqZSSPHjHFY.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chce cię zamartwiać ale to z tobą musi być coś nie tak. Od wielu miesięcy zauważyłem znaczną poprawę jeżeli chodzi o kulturę gry. Każdy daje info i nikt nikogo nie wyzywa. Gram dużo (niestety :/) więc mam porównanie.
  • Odpowiedz
@Nobody88 no styczeń/luty to jakoś słabo było z tą kulturą potem nie wiem bo nie włączałem mm. Wystarczyło 2-3 dobre mecze i jak każdy zaczął wyzywać od cziterów i poszły reporty to zaczęło więcej retardow dobierać xd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja ostatnio po 2 latach wrocilem do csa. Grałem ze znajomymi i mnie #!$%@? z gierki hehe. Ta gra #!$%@? w głowach nawet kiedy się gra z kimś po kim się czegoś takiego nie spodziewasz. Strasznie mnie to #!$%@? i w to gówno więcej nie gram. Zagrałem jeszcze jeden mecz z randomowymi polsczkami, otwierałem, wygraliśmy i po zakończeniu ostatniej rundy gdzie ugralem clutcha mnie #!$%@?. Zgadzam się Mirku totalnie
  • Odpowiedz