Wpis z mikrobloga

@Exxan: Ja nie miałem kompletu i nagle gwiazdki mi zaczęły rosnąć, jak już miałem komplet mieszkańców. Choć ja też obecnie mam jedynie 3 gwiazdki, a mam fajnie kwiaty posadzone, część rzeczy na zewnątrz itd. cóż może jak zacznę ścieżki budować to coś wzrośnie.
No i pewnie też, jak mi się sklep Nooków rozbuduje i jakieś inne otworzą to też może gwiazdki wzrosną.
  • Odpowiedz
Trzeba postawić działkę i wycieczki po wyspach by kogoś w miarę spoko spróbować znaleźć


@nitwoe: Czyli jak postawię działkę, to muszę szukać po wyspach? Bo zawsze myślałem, że następnego dnia wtedy wprowadzi się losowy mieszkaniec.
  • Odpowiedz
@Exxan: Po postawieniu Campsite tak jakby z automatu następnego dnia po wybudowaniu tego przybytku pojawia się mieszkaniec, któremu nie możesz odmówić wprowadzenia się ;)
  • Odpowiedz
@Exxan: A hmm...ja przyznam wszystkich swoich mieszkańców na te działki pod dom brałem z wysp. Ale możliwe, że jak się pojawia działka to potem z automatu następnego dnia jakiś mieszkaniec na campsite się pojawia. Jednak no nie wiem dokładnie :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Exxan: @Mrboo: z tym "sell land" też średnio rozwiązane.
Nook sprzedaje ci ziemię za 10 bellsow i jak ktoś się wprowadzi to dostajesz mile.

Ale ziemia nie może stać pusta za długo. U mnie stała kilka dni bo szukałam po wyspach odpowiedniego mieszkańca aż pewnego dnia patrzę i Nook wprowadził tam kogoś bez mojej zgody xD
  • Odpowiedz