Wpis z mikrobloga

@piotrobuchodonozor: @Sandman: Moim zdaniem warto, choć przygotuj się na to, że to najprawdopodobniej jeszcze nie edycja kompletna. Mają jeszcze coś w piekarniku i pewnie niedługo zaczną się wygadywać, co na horyzoncie. Czy większe rozszerzenie, czy jeszcze trochę DLC.

W temacie samej gry. Z dwoma rozszerzeniami już jest z nią na prawdę dobrze. Moja opinia może być nieco stronnicza, gdyż polubiłem tę część od samej premiery. Wiadomo jaka jest sytuacja z
VGT - @piotrobuchodonozor: @Sandman: Moim zdaniem warto, choć przygotuj się na to, że...

źródło: comment_1586284927NXXiMonK6v6dlPX8AEGSUl.jpg

Pobierz
Nie mogę już edytować, więc jedno dodam: jeśli rozważasz pod multi-player z randomami, to tutaj może być kiepsko. Pomiędzy kolejnymi update'ami zdarza im się mieć mocne bugi, które praktycznie rozwalają rozgrywki multiplayer i długo ich nie naprawiają. Aktualnie np. można duplikować dystrykty i nagrody z panteonu. Natomiast jeśli masz ekipę do grania, której wierzysz, to wtedy multi działa bez zarzutu. Sam tak regularnie gram.
@Sandman: z tego co słyszałem (bo sam grałem tylko trochę w 6 i tylko w podstawkę), to jest ona mniej zbalansowana jak 5 oraz nie ma w niej za bardzo obecnych w piątce mechanizków, chroniących przed nadmiernym snowballowaniem się, więc jeśli jesteś weteranem poprzedniej części, to może Ci się to mniej spodobać. Jako casualowemu graczowi nie wydaje mi się, aby to miało robić jakąkolwiek różnicę. Dodatkowo ma pewną nieco denerwującą rzecz