Wpis z mikrobloga

@LaPuertaDelVino powoli niestety zaczyna się robić wszystko jedno. Dziś już mam dobry humor, jechałem do sklepu stać w kolejce śpiewając i "tańcząc" za kółkiem, później w kolejce uśmiechnięty się opalałem, a teraz dalej zadowolony pracuje na HO. Już nawet mi się pić odechciało, dopiero drugie piwko leci, a do tego nie wchodzi. Powoli przyzwyczajam się do nowej rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@LaPuertaDelVino: Dokładnie to samo chciałem napisać. Wczoraj nastąpiła historyczna chwila. Partia upewniła się, że ma dyscyplinę i zaczęła rządy totalne. 15 kwietnia głosują nad zakazem aborcji i ograniczeniem edukacji seksualnej.

Nikt ich nie zatrzyma bo policja i wojsko na ulicach, a kary za zgromadzenia bez ścieżki odwoławczej. Wczoraj umarła demokracja. Karzełkowaty gnój rozegrał wszystkich.
  • Odpowiedz
Wejdzie Ziobro albo inne zero moralne


@venividi: Ktokolwiek, ze starej gwardii. Rezultat będzie ten sam. Przy obecnych tendencjach, nie oczekiwałbym więcej, niż powrotu frakcji, która już rządziła, ale dała dupy.

Czwartą dekadę uprawiamy ten sport dla masochistow.
  • Odpowiedz
@LaPuertaDelVino: Nie dramatyzuj. 1. Droga legislacyjna jeszcze długa, zobaczymy co będzie z senatem.
2. Jaki miałbyś pomysł na wybory? Bo ja nie widzę żadnych rozsądnych alternatyw. Nie mówię że to rozwiązanie jest rozsądne.

Mniej emocji, wiecej rozsądku
  • Odpowiedz