Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! Planuję kupić mamie używanego laptopa i trafiłam na tę ofertę:

https://allegro.pl/oferta/tytanowy-lenovo-t420-i5-4gb-320gb-win-7-pro-led-7523079801

Nie jestem ekspertem, więc nie wiem czy używany laptop o tych parametrach jest warty zakupu? Łącznie z baterią zapłaciłabym 440zł. Czy w tej cenie można znaleźć jakieś sensowne urządzenie? Laptop służyłby mamie do przeglądania internetu i oglądania filmików, więc raczej nie byłby mocno eksploatowany. Jeśli nie ten model, to może są jakieś inne, na które warto zwrócić uwagę i są w podobnej cenie?
Dziękuję za pomoc. ʕʔ

#elektronika #komputery #pytanie #kiciochpyta
  • 4
@Valevole: Osobiście wolałbym nie kupować na aukcji gdzie jest wiele sztuk bez prawdziwych zdjęć. Kiedyś dostałem coś z małymi wadami które nie były opisane (brak nóżek), innym razem laptop z innym procesorem niż w opisie i wyglądający jak ocaleniec z maszyny do przemiału plastiku (allegro: AT-OUTLET). Z zakupami od osób prywatnych jakoś nie miałem problemów, chociaż tu może być większy problem ze zwrotem.
Nad zakupem baterii bym się zastanawiał. U matki
@Valevole: Sprzęt jak najbardziej spoko ale tak jak u góry SSD musi być (jak dla mamy to i 128gb za stówkę albo i mniej starczy) + 8gm ramu też by się przydało, 4gb niby nie jest tragedią ale można go jednak szybko zapchać.