Wpis z mikrobloga

@wolfKida: Trening codzienny bardzo pomagał mi w depresji. Wiem, że w depresji #!$%@? to widać i ćwiczyłem, bo tak i już, ale bez tego bym pewnie nie wyszedł z niej. Do tego faktycznie zdrowa dieta, nigdy nie jadłem tak zdrowo jak wtedy, suplementacja, dużo szczególnie witaminy D. Nie czuć tego w samej depresji, ale generalnie w zdrowym ciele zdrowy duch, trzeba się przemóc
  • Odpowiedz
  • 6
Dlaczego ludzie z depresją roszczą sobie prawo do obwiniania za niezrozumienie ich przypadłości osoby zdrowe?
  • Odpowiedz
@Kowixx: nieee, tylko 0/10. Co ty, możesz siedzieć w zamknięciu z dala od np. rodziny, bać się o przyszłość wszystkiego, tęsknić za wyjściem gdziekolwiek czy wyjazdem bo to dodaje Ci powera, ale oczywiście patrząc w lustro i widząc symetryczną, ładną twarz - przechodzi jak ręką odjął..
  • Odpowiedz
@wolfKida Oczywiście, bo zamiast zrobić coś ze sobą i zacząć wychodzić z choroby, lepiej jest wstawić mema, że ci, co sobie poradzili nie byli chorzy. Ty jesteś istotą wyższą, bo wiecznie chorą, a ci co próbują się wyleczyć, to podludzie. Oczywiście psychiatrzy, którzy wprost mówią, że sport lub nawet znalezienie jakiegokolwiek innego zajęcia mocno wspomaga terapię, to głąby, bo op wie, że szacunek piwniczaków zdobywa się tylko nie lecząc swojej choroby, bądź
  • Odpowiedz
@10129
@jadewtrzyzer0cztery
@ugabugadojaskini
@programista3k

nieee, tylko 0/10. Co ty, możesz siedzieć w zamknięciu z dala od np. rodziny, bać się o przyszłość wszystkiego, tęsknić za wyjściem gdziekolwiek czy wyjazdem bo to dodaje Ci powera, ale oczywiście patrząc w lustro i widząc symetryczną, ładną twarz - przechodzi jak ręką odjął..


Oczywiście, bo zamiast zrobić coś ze sobą i zacząć wychodzić z choroby, lepiej jest wstawić mema, że ci, co sobie poradzili nie byli
  • Odpowiedz