Wpis z mikrobloga

@atm-Pa: Co by nie powiedzieć Troll słaby w wykonaniu SportowaStuleja.. ale żeby od razu Smokowski i Borek reagowali na coś takiego?? Troszkę chyba jednak nie rozumieją internetu i nie są przygotowani na to czym jest dzisiejszy internet :/ człowiek z telewizji wyjdzie ale Telewizja z człowieka nigdy... niech lepiej zwiną swój kanał bo zrobią sobie krzywdę jak będą tacy wyczuleni :/
@huruk91: no Mirek został zauważony, czyli cel osiągnięty. Zobaczymy jak się to potoczy ale znając cwaniactwo Borka i bezwzględność Wykopków może nam się niezła wojna rozwinąć. Chłopaki tak jak mówisz ewidentnie nie radzą sobie z internetem XD
@atm-Pa: Niestety ... Pan Borek przekroczył pewną granice...

Pamiętam jak na jednym z Hejtparków chwalił się jak to jest on reprezentantem pokolenia które świetnie daje sobie radę z internatem oraz nowymi technologiami ... a z drugiej strony Pamięta okres PRLu oraz przemian ustrojowych. Że jest uosobieniem zrozumienia Polskiej rzeczywistości oraz dystansu do siebie... No nie nie... Mówienie w co drugim zdaniu jaki to ma się dystans do siebie a reagowanie na
@KiszeKapuste: @atm-Pa: @delvian: Dziwi mnie,że biaukov i jego elita moderatorska nie ucinają łeb sprawie,żeby nie zaogniać konfliktów? Kasy na rogale im brakuje czy co,że na takie akcje pozwalają? ( ͡º ͜ʖ͡º)
P.S. Bo dla mnie wygląda to tak jakby założyć miasto na terenie zalewowym i nie próbować zmieniać biegu rzeki albo jakieś tamy zbudować,aby tylko znowu nie zalewało..
@atm-Pa: bawić? Dałbyś dziecku do zabawy odbezpieczonego i naładowanego Glocka? Bo to właśnie przypomina ta "zabawa". Wydaje mi się,że w każdej zabawie musi być jakaś granica, której nie powinno się przekraczać i dlatego uważam,że Biaukov i spółka z ograniczoną pulą chromosomów powinni coś z tym zrobić np. banować oraz pokazywać np. ten artykuł z lekarzem co popełnił samobója po fali hejtu..Wykop wtedy by bawił(w kontrolowanym środowisku) i nauczał w jednym..
@atm-Pa: Czyli uważasz,że mają pociągnąć za spust czytaj zostać pociągnięci do odpowiedzialności w świetle prawa albo nawet gorzej(patrząc na to co zrobił Hajzer)?
@Freedie: Tak, w tym momencie mam wrażenie ze wśród wykopków panuje przeświadczenie „małpy razem silne”, myślą ze mogą każdego niszczyć i lepiej z nimi wojny nie prowadzić. Paru by oberwało coś więcej niż bana to może by się to ukróciło, chociaż wydaje mi się ze zawsze znajda się skrajne głupki.
@atm-Pa: Tak,zawsze znajdą się skrajne głupki,a w ten sposób napędzamy spirale nienawiści jeszcze bardziej,a w samym społeczeństwie jest tyle jadu i nienawiści,że mi się wydaje iż należy powoli zacząć to odkręcać(tę spiralę) oraz edukować,bo odnoszę wrażenie,że zmierza to w bardzo niebezpiecznym kierunku.