Wpis z mikrobloga

Mirko pomusz (,)

Mam ciężką rozkmine na temat: jaka jest szkodliwa dawka nikotyny podczas palenia e-papierosa.

Wiem, że to sie może wydać głupie, ale czasami się zastanawiam czy nie przeginam pały z tym paleniem.

Podpowiedzcie czy wedlug waszej wiedzy robie sobie źle:
10ml+moc 12 (P1 gotowiec)+grzalka 1,2ohm= doba.
Czy to przegięcie? Bo juz mi kilka osób powiedziało, że to znacznie więcej niż paczka zwykłych fajek, a właśnie paczkę dziennie palilam przed elektrykiem.

#epapierosy #vapenation #epapieros #kiciochpyta
  • 4
@wykopkowanowa dla każdego jest inaczej. Jak nie masz objawów przedawkowania (duszności, gorąc, zawroty glowy) to jest ok.
Z tym porownaniem do zwykłych to zwykła kpina ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fajnie by było jak będziesz mieć progres z zejściem z mocą jeżeli chcesz całkiem rzucić ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wykopkowanowa: wapowałem do 50ml jak używałem 1,5mg/ml czyli przekraczałem LD50 o połowę (75mg/dobę) :P Kwestia rozpadu nikotyny w organizmie (około 2 godziny na zejście o połowę), palenia 2 paczek szlugów wcześniej i dużego rozpadu termicznego podczas atomizacji.
Ale szczerze - 12ka mi starczała na ok 2 dni/10ml (60mg/dobę), powyżej 75mg/24h miałem drżenia mięśni, skakanie serca, pieczenie w jamie ustnej a przy ekstremalnej dawce (okolice 4ml 18ki na raz) jeden jedyny raz
@wykopkowanowa: Poczujesz że ci za dużo jak po paru buchach piszczy w głowie lub ciśnienie skacze szybko albo duszno za mocno. Wtedy nawet nie będzie ci się chciało bo 2 buchy i trzeba czekać a chce się częściej dymić więc znaczy że trochę za mocno. Wypróbuj słabszy liquid np. 6mg to w drugą mańkę też poczujesz że tylko filtrujesz parę nie ma tego hmm uczucia więc za słabo. Zatem robisz mieszankę