Wpis z mikrobloga

@Kwiatsloneczny w leb sie #!$%@?, pisiory wlasnie po to zrobili caly ten cyrk, zeby po zeszlorocznym strajku jeszcze bardziej zdyskredytowac srodowisko nauczycielskie, zeby wyszlo ze mieli racje. Nie znam ani jednego nauczyciela (a pracowalem lacznie w 5 szkolach), ktory by robil takie bledy jak te blazny, co sie daly namowic na wystepy w tej propagandowej szczujni.
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: Pisowcy przepięknie obdarły ten obsrany polski system edukacji, nawet wykopki nie wiedzą jak reagować i nie być hipokrytą, szkalować naczycieli bo tvp vs nie szkalować bo pis szkalował przy strajkach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: darcie się... Człowieku... Kiedyś jak mnie chwyciła za fałszywe oskarżenie nauczycielka za rękę to odwinąłem się jej lewym płaskaczem jakoś tak z automatu bo nie rozumiałem co się dzieje i dlaczego no a później to już wiadomo...
  • Odpowiedz
@linca_pau: to był rażący komentarz i zawiera w sobie dużo prawdy @MacronT1000: posłuchajcie
To jest pokazywanie dziecku że nie ma racji, uczy niepewności, dziecko później nie myśli samodzielnie bo zwyczajnie nie czuje się pewnie i dalej sobie odpowiedzcie i moim zdaniem jest to krzywdzenie dziecka a nawet upośledzenie jego funkcji myślowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alonso117:
Już przy pociągnięciu nosem smiechłem, a później jest coraz lepiej ( )
Jako content edukacyjny żenujące ale za to rozrywka pierwsza klasa
  • Odpowiedz