Wpis z mikrobloga

Mirki mam pare pytan odnosnie nadrukow na koszulki. Chcialbym dla siebie zrobic pare projektow - zarowno na bluze jak i koszulke. Z tego co wyczytalem i namacalem to na koszulke chcialbym miec nadruk typu flock. Nie wiem jak na bluze, mam w glowie jeden projekt praktycznie na cale plecy - czyli cos formatu a2, lecz przydalby sie jednak ciut wiekszy. Tutaj tez mam drugie pytanie, na tak wielki obszar to juz by sie nadal tylko flex? Bo bedzie to i wiekszy koszt jak i nie wiem w sumie jak to sie bedzie prezentowac. No i do tego tez doszedlby koszt matrycy...

Ma ktos obeznanie? Chodziloby o pojedyncze, tak wiem - nieoplacalne, nadruki. Szukalbym czegos we #wroclaw i aby nie kosztowalo kij wie ile.

Ewentualnie znacie jakiegos Mirka do ktorego moglbym sie zwrocic o pomoc?

#pytanie #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: na allegro cos tam ogladalem, ale w sumie mi to bez roznicy poniewaz jakbym chcial swoje koszulki im podeslac to dodatkowo podchodzi koszt wysylki, takze moglbym to nawet wyslac do sprawdzonej drukarni w Polsce

@knysha: A tam z tego co widze to sie wybiera jakies wzorki, jesli sam robisz nadruki to ile placisz za konkretny rozmiar nadruku i jego typ? Koszulki dajesz swoje czy wybierasz te, ktore
  • Odpowiedz
@knysha: A te koszulki JHK sa dobrej jakosci? Masz porownanie do Stedmana Comfort? W sumie tak do brudnej roboty kupilem te stedmany dwa na probe i byly super, pozniej zamowilem 5 sztuk i szczerze mowiac po pierwszym praniu sie skurczyly niektore :D A te do nadruku garmature maja prawie taka sama 190 g/m2

Ogolnie ten projekt robisz sam w corelu czy w jpgu dodajesz na strone?
  • Odpowiedz