Wpis z mikrobloga

Szczerze, co by nie uczynił Queba po powrocie i tak by wypaliło. Poprostu po takim sukcesie, zamilkł i ludzie trendy czekały na powrót. Udawanie nerda, przegrywa? Dla mnie to nijakie. Było tysiące innych ścieżek na powrót. Wybrał najnudniejszą, bezbarwna. Nie atakuje tu teraz w jego muzyke, poprostu w marketing który świadomie wybrał
Przez 1 dzień może była fascynacja, ale potem już każdy chyba sam siebie poprostu oszukiwał dla zabawy, że to coś więcej.
Podobnie było z Solarem, udawał depresje problemy psychiczne żeby wypromować Klub 27
spotkał się z hejtem, że bawił się zaburzeniami psychicznymi do promowania nowego albumu
Jaki to miało cel u Quebonafide?
Udawanie smutnej spokojnej osoby, introwertycznej i wycofanej? że taki był i jest w głębi duszy?
Nie rozumiem. Z pewnością 80-90% ludzi słuchających jego, też nie intepretowali tej akcji
Nienawidzę podchodzić do artysty w sposób krystaliczny, ze skrajności w skrajność. Przesadnie żle albo oddawać pokłony geniuszowi. Sebastian Fabijański powiedział w sumie prawdę. Candy celowało w podbicie sobie rankingów wśród nastolatek, cukierkowy lukrowy klimat. Aby tylko zaliczyć wszystkie nisze rapowe.
Sebastian nic nie powiedział zaskakującego, poprostu jako jedyny odważył się mówić o tym bożku
Kuba Wojewódzki? kto z mainstreamu cokolwiek o nim mówil? Z rapsów? Same pochwały
Ze swoich żródełek, i pogłosek to wnioskuję że 80% raperów go nie lubi, niektórzy z zazdrości - oczywiście
niektórym nie pasuję że jest zbyt krystaliczny, nietykalny przez towarzystwo rapgry
on się odbiją w pewien sposób od innych raperów, ale każdy z nich się boi
Boją się że spadnie im popularność, zapłacą hejtem
nie przez beef z Quebonafide, ale przez fanbase
#kanalsportowy

#quebonafide
źródło: comment_1585773520RXXYSSvfhHeBbtBHTshp2f.jpg
  • 19
@Mescuda: trochę nie o to w tym chodziło, wydaje mi się że jako jedyny wszedł do "showbizu śmietany"a nie tylko pluje jak większość kolegów po fachu nawet nie sięgając tego w co zabawił się que. Myślę że swoją historią, drogą jaką przechodził, jakie trendy wyznaczał, nie można mu zarzucić czegoś w tym stylu a akacja marketingowa była idealnie dopasowana do płyty, dla mnie to mistrzostwo świata, płyta nie jest jakaś "wow"
@kieszonkowiec: Ktoś wrzucał link, w jakimś radio bodajże weszłofm, ktorego słucha 10 osób mówił że jak można nagrywać piosenki typu " ona wybacza moje wady" i się smiał że chyba trans xd Bardziej żenada niż diss. xd
@Mescuda: a tak przy okazji Que nawija że zostałby aktorem jako zarzut, gdyby był takim lamusem jak Fabijański - a kim jest Que w czasie tej całej promocji jak nie aktorem? XD przebrał się, zmienił wygląd, przybrał pozę - no #!$%@? aktor. cała jego kariera to aktorstwo i on doskonale to wykorzystuje. nagrywa kolaborację z Taco, który z kolei nawija że to wszystko jest na niby. tylko Que się w tym
@Mescuda: Powiedzmy, że to się klei i chłop z takiego ziomka co był w DDTVN jest teraz kim jest, sama akcja co by nie mówić efektowna marketingowo, to mnie tam akurat najmniej boli.

To nie jest smutny jak #!$%@? rap o blokach sprzed dwudziestu lat, chłop sobie nagrywa co chce, w jaki sposób chce, lata gatunkach i pożycza sobie to i tamto. #!$%@? się do Candy czy do czegokolwiek innego jest
Oj boli cię dupa polaczku z tagu przegryw ,że quebo coś osiągnął a ty piszesz codziennie te wysrywy ze swojej wsi. Pozatym fabijanski to debil ot Patryka vegi ,który zaczął coś robić z rapem i uważa się za niewiadomo kogo. Que przybrał taki imicz do tej płyty z tego względu ,że taki był itak wyglądał dekadę temu czyli przed początkami swojej kariery
@prezeskebsa: ciebie zapiekło bo ruszyłem twojego bożka xD chyba każdy może napisać co myśli skoro to jest top1 mainstreamu rapu w Polszy
chyba tak powinno być, że pobudza do dyskusji niż tylko ślepe krystaliczne pokłony jak nastolatki dzieciarnia '' queba arcydzieło ''
@Mescuda gdyby kubus urodzil sie w usa to by nagrywali razem. A takie kawalki jak candy to sie nagrywalo juz wieki temu, pamietasz nelly i kelly rowland? Zreszta kubus to nie raper typu hemp gru, on moze nagrywac w kazdej konwencji, polski rnb tez jest potrzebny (σ ͜ʖσ)