Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@roman106
@HereComesThat801
@Marmlw
@994ten_numer_to_klopoty
@Silent_Mouse
@Mrboo zagrałbym w coś nowego. sprawdzałem już gameplaye i nie podchodzi mi ta gra ale widzę jak jest popularna nawet tutaj i wydaje mi się że gdybym spróbował to może bym się miło zaskoczył. Widzę że AC jest taka gra bezcelową. Nie ma w niej żadnych konkretnych misji, zadań czy fabuły. Ot bzdurne marnowanie czasu. Jakby chodzić w kółko bez celu. Czy się mylę? Co jest w
@nokash śmiało mogę powiedzieć że graczem jestem grubo ponad 20 lat zresztą całe życie gram, od 2-3 lat mam że żadna gierka już mi nie podchodzi na dłużej, co prawda mam AC dopiero tydzień ale jest to coś zupełnie innego niż jakakolwiek gra. Myślę że z całą pewnością można polecić ja komuś kto szuka czegoś nowego, lub gdy jesteś zabiegany, dużo pracujesz. Można do niej wracać na krótkie przywiedzenia i to jest
via Android
  • 0
@roman106 no można tak powiedzieć o każdej grze ale każdy ma inne gusta i co innego będzie go cieszyć czy mu odpowiadać. Jakie są w niej treści czy rzeczy do robienia że codziennie zaskakuje cię coś nowego?
@nokash a o jakiej byś powiedział że nie marnujesz czasu? Dużo by pisać, samo pojawianie się nowych postaci co jakiś czas, interakcje z npc , nie wiem ,sama gra w czasie rzeczywistym , zmienność pór roku, dnia, wpływające na znajdzki, eventy (teraz Wielkanoc ma wjechać) , itd
via Android
  • 0
@roman106 mam wrażenie że przy niczym się nie nudzę...
A kocham zeldy... Lubię Mariany, lubię bardzo zagadki łamigłówki etc. Coś co ma jakiś cel.
Coś co ma jakiś cel.


@nokash: ale w AC cele wytyczasz sobie sam. Gra ci absolutnie niczego nie każe robić. Tom Nook mówi, że możesz zamienić juz swój namiot na domek, ale nie musisz tego robić, jeśli nie chcesz. Masz ochotę zapolować na motyle? Proszę bardzo. Łowić ryby? Nie ma problemu.

Głównym celem w AC jest rozbudowa wyspy i odblokowywanie kolejnych schematów rzeczy do wytworzenia by te wyspę jeszcze bardziej upiększyć.