Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie bo siedzę w domu i chciałem sobie popykać w #csgo ale no #!$%@? się nie da...
Kiedyś grałem w cs na tym samym lapku i nie było żadnego problemu, grałem sobie na max ustawieniach i było przyjemnie.
Aktualnie zainstalowałem cs i nie da się grać...
Zazwyczaj mam około 200FPS ale często zdarza się tak,że nagle zaczyna spadać do 20FPS lub nawet mniej...
Próbowałem już wszystkiego i nic nie pomaga.
Sterowniki grafiki zaaktualizowane, ustawiłem przez #geforceexperience optymalne ustawienia dla cs i wszystko ustawione jest na maxa, próbowałem też zmienić ustawienia na minimum ale nie daje to poprawy. Dalej co chwile nagle spadają fps.
Pingu nie mam bo net zajebisty.
Ktoś ma jakiś pomysł?
Parametry laptopa:
- #geforce GTX960M
- i7-5720HQ 2.60GHz
- 8GB RAM

Weźcie pomóżcie jakoś (,)

#counterstrike #komputery #gry #grykomputerowe
  • 13
  • Odpowiedz
@Szolek: bez przesady,że z taką gierką miała by problemy...
kiedyś grałem na tym samym lapku i śmigało aż miło na max ustawieniach+teraz nawet na najniższych jest ten nagły spadek fps...
  • Odpowiedz
Zastanawiam się jeszcze np czy to nie przez temperaturę?
Jaka powinna być mniej więcej temperatura procesora i karty graficznej podczas grania?
  • Odpowiedz
@dawid054: CS:GO w Bibliotece Steam -> Właściwości -> Ogólne -> Ustaw opcje uruchamiania... i wpisujesz -nojoy +fpsmax "60" +fpsmax_menu "60" (-nojoy nie blokuje ilości fps tylko zwalnia trochę RAMu, który jest ci niepotrzebny jeżeli nie grasz joystickiem)
  • Odpowiedz
@Burstaine: ok, ogarnięte ale spadki fps są nadal...
Mimo ustawienia najniższych ustawień graficznych i najniższej rozdzielczości...
Już nie mam pomysłu co to może być...
  • Odpowiedz
Teraz to nic Ci nie pomoże - Valve robiąc update kończący operację i zmieniając coś dla grających dla Nvidiach, popsuło fps'y bardzo dużej liczbie graczy. Trzeba poczekać, może się ogarnie

PS. Z mojego doświadczenia, popartego godzinami spędzonymi nad parametrami startowymi, najlepszy jest ich brak - większość tego, co znajdziesz w necie, już nie działa, albo ma wręcz negatywny skutek (jak w moim przypadku). Jedyne opcje, jakich używam to +fps_max, -novid i -nojoy
  • Odpowiedz