Wpis z mikrobloga

Fani fameMMA pijący harnasie za hajs matki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fan_Morawieckiego: nie zgadłeś w niczym. Przeciwnik famemma, piwa nie lubię, a hajsu od matki nie biorę od ładnych kilku lat.

Zobaczymy, co się z tobą stanie, jak pis straci władzę. Nie byłbym taki pewny siebie na twoim miejscu.
  • Odpowiedz
nie zgadłeś w niczym. Przeciwnik famemma, piwa nie lubię, a hajsu od matki nie biorę od ładnych kilku lat.


@rorf46: Jak nie jesteś fanem, to po cholerę to oglądasz? Masochizm?

Zobaczymy, co się z tobą stanie, jak pis straci władzę. Nie byłbym taki pewny siebie na twoim miejscu.


@rorf46: Ale nie będziesz nigdy na moim miejscu, na tym polega Twój pech.
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: oglądałem, żeby wiedzieć, dlaczego być przeciwnikiem. Skoro tak wnikliwie czytałeś moje posty, to jeszcze proponuję zrobić to ze zrozumieniem.

No wielki pech, że nigdy nie stanę się pisowskim trollem, straszne. O twoich życiowych sukcesach świadczy choćby to, że jesteś przedsiębiorcosceptykiem. Musisz być więc człowiekiem sukcesu z tak genialnym, czysto pisowskim, podejsciem do życia.
  • Odpowiedz
oglądałem, żeby wiedzieć, dlaczego być przeciwnikiem. Skoro tak wnikliwie czytałeś moje posty, to jeszcze proponuję zrobić to ze zrozumieniem.


@rorf46: Nie czytałem ich wnikliwie. Czytałem tylko tyle, że jesteś złodziejem, który ich okrada, bo nie ma na streama.

No wielki pech, że nigdy nie stanę się pisowskim trollem, straszne.


@rorf46: Zawsze bawi mnie głupota takich jak Ty. PiS miał ~44%, ponad 8 mln głosów, ale jednak każdy kto ich popiera
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: aha, czyli tylko tyle z tego wyczytałeś xDDD To prawda. Z dumą oglądałem restreama (a w zasadzie zerkałem) i jestem zadowolony, że nie dołożyłem się do promowania patologii.

Swoją drogą masz pisiorstwo we krwi. Tak jak twoi koledzy politycy - gdy się dyskutuje na temat a, to można powiedzieć, że płynnie przejdziemy do tematu b (czyli peło) xD teraz gadamy o jakimś fame mma xD

No ty zdecydowanie wyglądasz na
  • Odpowiedz
aha, czyli tylko tyle z tego wyczytałeś xDDD To prawda. Z dumą oglądałem restreama (a w zasadzie zerkałem) i jestem zadowolony, że nie dołożyłem się do promowania patologii.


@rorf46: Ja w ogóle nie oglądałem, ale czytałem sobie za to wczoraj Deus Irae Philipa Dicka. Ludzie się różnią¯\_(ツ)_/¯

Swoją drogą masz pisiorstwo we krwi. Tak jak twoi koledzy politycy - gdy się dyskutuje na temat a, to można powiedzieć, że płynnie przejdziemy
  • Odpowiedz
Większość z tych 8mln to wszelka patola, emeryci, beneficjenci socjalu i zwykli nienawistnicy, którzy chcą zrobić innym na złość, głosując na pis.


@rorf46: chłopie, lecz się. Mam nadzieję, że chociaż Platforma dobrze ci płaci za wypisywanie takiego gówna
  • Odpowiedz