Wpis z mikrobloga

halkooo wiecie dlaczego w audacity moj soundtrack gra tylko jak ja spiewam? w przerwie pomiedzy slowami sie zatrzymuje a jak zaczynam spiewac dalej to gra juz od nowa... tylko jak pociágné nieprzerwany dzwiek to leci dalej XDD Moze ludzie spod tagu #muzyka albo #it moze #flstudio ech chcialam sb nagrac muzyczke 1 raz w moim zyciu i takie klody pod nogi!! Ogarnelam, ze shift plus r robi to ze w ogole moge spiewac pod podklad, ale co mi z tego skoro on sié ciágle zatrzymuje. heeeelp #pytanie #pomocy #pytaniedoeksperta #dzwiek
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lallable: w audacity to #!$%@? nie nagrywanie xd na bank masz coś spardalonego w ustawieniach, ale z 10 lat nie widziałem audacity, najlepiej to se już ściągnij cool Edit pro, też prehistoryczny daw, ale mniej #!$%@? niż w audacity, a jak już koniecznie chcesz na tym syfie nagrać to poszperaj po ustawieniach karty czy coś xD
@sebameba: wiesz ja chcialam tylko tak sb nagrac nieprofesjonalnie rzecz. Na próbuję, dla beki i wgl... Więc wydawalo mi sie, ze audacity jest ok i no bardzo proste z tego co widze na yt, z ta uwagą, że mi to tak nie działa jak oni pokazują XDDDDD