Wpis z mikrobloga

Dawno nie grałem w Gothica I i teraz sobie odświeżam. Zrobiłem już chyba wszystkie zadania pod dołączenie w każdym z obozów ale jeszcze nie dołączyłem do żadnego. Przypomnijcie mi
1. czy jeśli wybiorę Stary Obóz będę mieć możliwość wejścia na zamek?
2. czy jeśli wybiorę obóz inny niż Stary, stracę możliwość wejścia na zamek?
Tak dawno nie grałem że ni cholery nie mogę sobie przypomnieć momentu kiedy się wchodziło na zamek, oprócz oczywiście użycia runy pod koniec gry. Ale mam wrażenie że dało radę tam wejść wcześniej, tylko nie pamiętam czy niezależnie od obozu.
#gothic
  • 9
  • Odpowiedz
@Marmite jesli dobrze pamiętam to niezależnie od wybranej frakcji nie bedziesz mógł wejść do zamku w rozdziale 3 (bodajże). Jeśli mówiąc zamek masz na myśli stary obóz. Jeśli chodzi o ta siedzibę gomeza, to bedziesz mógł wejść niezależnie od frakcji.
  • Odpowiedz
Jeśli mówiąc zamek masz na myśli stary obóz


@Przemosz: mówiąc zamek mam na myśli wewnętrzny pierścień Starego Obozu. A czy będąc Cieniem dało się szybciej tam wejść czy niezależnie od frakcji dopiero w 3. rozdziale?
  • Odpowiedz
@Marmite do końca nie pamiętam. Ale zeby tam wejść musisz zrobić questa z kopalnią i zależnie od tego co z zrobisz z listem od kopalni zależy do jakiego obozu dołączysz. Nie ma co az tak się spieszyć. Cały stary obóz bedzie zablokowany w 3 albo w 4 rozdziale
  • Odpowiedz
@Marmite: Jeżeli dołączysz do Sekty to Cor Calom (chyba?) wyślę cię żebyś zaniósł paczkę ziela do Bartholo, więc też wejdziesz do zamku. Nie pamiętam jak to było z Nowym Obozem
  • Odpowiedz