Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pikselowaty: a konkretnie ? co zostało ulepszone? w większości przypadków różnica to naklejka na zasilaczu i inna mata magnetyczna a jako, że 80% enderów ma krzywy stół to tylko szkło jest ratunkiem i mata idzie w odstawkę więc imho nie ma sensu przepłacać
  • Odpowiedz
@cocamide:

1. zasilacz meanwell za który imo już z tego powodu warto dopłacić
2. 40x40 aluminiowy profìl po osi y
3. ekstruder mk10

jak zamawiałem z bangood z magazynu pl różnica w cenie 40 zł około od wersji bez pro. do tego dawali szkło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felonious_Gru: na tych droższych są 0% dlatego na allegro szukałem. Zrobiłem siebie kwarantannę i nic nie zarabiam więc na koncie pustki :p
  • Odpowiedz
@tomszczyk: @100kW: @L3stko: @cocamide: @Pikselowaty: znalazłem coś takiego w ratach 0%

https://allegro.pl/oferta/drukarka-3d-creality-ender-3-pro-x-szyba-ulepszona-9094344948?fromVariant=8040275775

i było kilka modeli anacubic drukarek, co o nich myślicie?

Mam jeszcze pytanie do tych magnetycznych podkładek. Na jakiej zasadzie to działa? Są jakieś elektromagnesy? Bo mam Kardiowerter-defibrylator i muszę utrzymywać odległość od silnych pól elektromagnetycznych
  • Odpowiedz
@goras: 100zł więcej za szybę? Meh. Bierz zwykły PRO.

Nie ma tam elektromagnesów. To jest taka naklejka magnetyczna. Zresztą i tak ją wywalisz jak kupisz u szklarza szybę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz