Wpis z mikrobloga

Mam hasło czytajcie mój post wyżej i nie czytajcie bzdet że o kasę woła. Ja mu dałem 5zł doładowania ale miałem wybór dać lub nie dałem bo i tak bym dostał a robotę zajebistą robi niema drugiego takiego konta.
  • Odpowiedz
@RugFlipper z tym, że wypłata jest dobrowolna. Jeśli jej nie wykonasz również otrzymasz hasło. Pozatym CDA mimo wszystko jest znacznie bezpieczniejsze niż streambase i strony z nim związane
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: streambase jest bezpieczne, mniej bezpiecznie sa może stronki które tam są ale to wystarczy ze zainstalujesz adblockera który przy cda tez wypada mieć, i masz większa bazę full darmowych filmów niż na CDA. Chyba jednak warto :) alawar nie ma wszystkiego tego czego znajdziesz przez streambase.
  • Odpowiedz
@RugFlipper a oglądanie w podróży? Cda ma wygodną i bardzo przejrzystą aplikację w której można pobierać video na urządzenia mobilne na których swoją drogą nie ma reklam. Pozatym wystarczy wysłać mu wiadomość na maila i już po 5 minutach otrzymujesz odpowiedź z hasłem
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: no luzik jeżeli jest tak jak mówisz to fajnie, ale o streambase też warto pamiętać bo alawar tak jak mówie nie ma wszystkiego/większości, plus są też darmowe stronki z filmami które nie mają żadnych reklam, i na sb je rownież znajdziesz :)
  • Odpowiedz