Wpis z mikrobloga

  • 20
Mój dziadek już prawie 2 tygodnie przebywa w kwarantannie, ponieważ jeden z członków klubu seniora, do którego należy, miał potwierdzonego koronawirusa, dowiedziałem się że ten facet dzisiaj umarł i podobno podali że choroby współistniejące więc xD
Co najlepsze prawdopodobnie przedłużą dziadkowi kwarantanne bo musi mieć zrobione testy, a kiedy mają być zrobione? Tego nie wie nikt. Do mojej matki codziennie dzwoni babka z sanepidu powiatowego i pyta się czy może byli po wymazy, bo tym zajmuje się sanepid na szczeblu wojewódzkim i oni nie mają pojęcia więc pyta się czy może jeżdżą już po naszym rejonie więc xD razy 2.
#koronawirus
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@aardwolf Z tego co się orientuje to spotykają się tam żeby nie siedzieć samemu w domach i mają tam jakieś warsztaty np. z obsługi komputera, jak włączyć przeglądarkę internetową czy jakieś tam wycieczki do muzeum czy gdzieś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dexerus Jest to jakos płatne dodatkowo (w sensie czlonkostwo) czy organizuje to gmina i po prostu płacą jedynie za wycieczki, bilety do muzeum itd? Ciekawe to jest bardzo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mathas Z tego co wiem to głównie gmina to opłaca, a członkostwo to jakieś tam symboliczne opłaty, chociaż musiałbym się jeszcze matki dopytać bo ona to załatwiła dziadkowi.
  • Odpowiedz