Wpis z mikrobloga

  • 35
W Cincinnati jak ktos ci sie wbije na chate to policja nie przyjedzie. A teraz ci wszyscy debile co mieszkaja w Usa i twierdza, ze nie potrzebuja broni ciekawa jestem jak beda sie bronic.. juz sobie nie zadzwonia na 911. Ciekawa jestem kiedy z powodu wirusa takie akcje beda w calych Stanach.
AnnaJ - W Cincinnati jak ktos ci sie wbije na chate to policja nie przyjedzie. A tera...

źródło: comment_1585279789GAXwM2hQHlPiZReenmfQWl.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AnnaJ: W Ameryce bez broni to gorzej niż być adoptowanym. przecież poza fajnymi filmami i serialwmi to ich życie jest jak na tym kontynencie z trybem zabawy free for all (Afryka chyba sie nazywal) ale maja ciekawsze terytorium i wiecej rzeczy do roboty. za zadne skarby bym nie mieszkal w tym paskudnym panstwie
  • Odpowiedz
@kvgewhr: Mieszkam juz w US od 10 lat i powiem ci, ze jeszcze nigdy nie czulam sie zagrozona. Trzeba wiedziec gdzie sie nie zapuszczac i tyle.
  • Odpowiedz
@AnnaJ: Ja jak bym mieszkał w stanach to bym miał cały arsenał, chociażby po to by mieć fajne hobby. Strzelnica z inna bronią co tydzień w weekend. Yeah.
  • Odpowiedz
wlamania juz sa w wiekszych miastach


@AnnaJ: a breaking and entering to nie jest co innego niż burglary? Przez co to pierwsze dotyczy jakichś pustostanów?
  • Odpowiedz