Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w naszym wykopowym ROCKET LEAGUE MIKROBLOG SERIES, czyli #rlms!

W tym momencie zapisało się pięc dwuosobowych drużyn, a więc do startu brakuje nam 3 ekip. Wołam @Wysu: @Kubul: @x82828: bo zgłaszaliście chęć wzięcia udziału, a nie widzę nicków wśród zgłoszonych graczy.

Żeby było trochę ciekawiej, to na zachętę dorzucę symboliczne nagrody: 200 kredytów dla zwycięskiej drużyny, 100 za drugie miejsce oraz P O T Ę Ż N Ą białą koronę dla zawodnika, który strzeli najwięcej bramek w tym sezonie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgłaszać można się pod tagiem #rlms (możecie też tam szukać kompana do teamu) albo poprzez stronę http://tiny.cc/rlms.
#rocketleague #rlms

źródło: comment_15852271715CEuFgqJZ3SXoBTigpVGMf.jpg
  • 16
@Pieczarka: No ja jeszcze czekam za odpowiedzią, bo drużyny szukam także spokojnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze jakaś skromna nagroda za najlepszego bramkarza byłaby spoko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kubul: mogę zagrać jak najbardziej tylko obecnie nie mam z kim bo znajomki z xbox live ostatnio mało grają w rl.
Jakby ktoś chciał to oczywiście zagram, rangi platynowe ale pograć przeciwko C i GC to sama przyjemność.
U mnie z gameplayem jest albo spektakularnie dobrze albo spektakularnie kiepsko ( ͡ ͜ʖ ͡) (dlatego w drabince tkwię w tych niskich rangach bo brak godzin i co