Wpis z mikrobloga

Wołam może ktoś jest mi w stanie pomóc. Siedzimy wszyscy po domach zamknięci, a szczególnie w osiedlach mocno można odczuć brak szacunku dla innych mieszkańców. W skrócie nade mną mieszka rodzinka z pochodzenia rumuńskiego. Spora gromadka. Jednak najgorszy jest dzieciak który po prostu napier... cały dzień. Skacze biega nie mam pojęcia co jeszcze. Rozumiem, teraz można się wkurzyć siedząc w domu cały dzień, ale cały dzień przy czym dzień u nich się kończy 2-3 w nocy. Trudno to wytrzymać. Szukam konkretnej porady może prawnej. Od razy piszę że policja to słaba opcja po raz, są zarobieni. Po dwa "sąsiad" z góry nikomu nie otwiera, nikomu. Więc policja pocałuje klamkę. Z drugiej strony nie chce się bawić w rzeczy typu głośna muzyka - bo nie działa. Wkurzanie jeszcze bardziej bo jest tylko gorzej. Może jednak ktoś coś podpowie, dziękuję z góry
#pomocy #pytaniedoeksperta #pytanie #kronowirus
  • 6
@rozbijam-auta: Dzieki próbowałem opcji niemieckie techno jak i rosyjskie. Jako że już siedzą nade mną chwilę. Przez chwilę było ok jednak teraz to oni skaczą mi po głowie a ja muszę spróbowac pracować ale dzięki.
@rozbijam-auta: w sumie czemu nie niech jeszcze napierd... dziwki za moją kasę :-) Ale ogólnie temat dla mnie nowy siedzisz w swoim domu wpada ekipa na górę i mają wyjeb... nikt im nic nie może zrobić!! Policja ci radzi że w sumie mogą wpaść ale po co?? nadal jestem w piep... szoku