Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LifeIsBetterLivedTogether: ja po opiniach poszedłem w tmx pro pół roku temu i jestem zadowolony. Ale z g920 nie miałem nigdy doczynienia - na pewno lepiej g920 lepiej wygląda. A tmx pro ma lepsze pedały ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LifeIsBetterLivedTogether: no ja mam pół roku gram sporadycznie przez brak czasu ale złapałem zajawkę. Z mojego researchu który robiłem wynikało że tmx pro lepiej oddaje wrażenia z jazdy m. In force feedback i to przeważyło. Poza tym podobno ma sztos drążek zmiany biegow który kosztuje 600zl - moze kiedyś się dokupi ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LifeIsBetterLivedTogether: dużo sobie czytałem na ten temat i generalnie o wiele bardziej wart swej ceny jest thrustmaster, Logitech po g27 zawiesił robienie kierownic i kontrolerów do gier, po czym nagle niespodziewanie wznowił, zmienił wygląd, położenie kierownicy zmienili z laserka na jakąś bardziej nowoczesna metodę (taka sama jak w thrustmasterach) i w sumie tyle. Thrustmaster ma przede wszystkim przekładnie pasową, która jest cichsza a przede wszystkim, daje lepsze odczucia na kierownicy. Jeździłem