Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam serdecznie, to mój pierwszy wpis na tym portalu:) I już pytanie. Czy są tu osoby które borykały się lub borykają z problemem wrastających paznokci? Szukam skutecznej metody pozbycia się tego bolącego defektu.
U mnie stan był do wytrzymania jakoś do stycznia tamtego roku. Przyrost wagi i opuchlizna w ciąży przyczyniły się do pogłębienia problemu i w pewnym momencie skapitulowałam i wycięłam gnoja ( _) Każda opinia i odpowiedź mile widziane. Piszcie też gdzie mieliscie zabiegi i przybliżony koszt :) aaa i proszę bez zdjęć :p
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caalkiem_nowe03: problem z wycinaniem jest taki że przy naruszaniu macierzy różne dziwne rzeczy wychodzą np. mój mąż ma po usuwaniu macierzy dzikie mięso obok paznokcia. Znalazłam ofertę laserowej resekcji macierzy tylko fajnie byłoby pogadać z kimś kto to już przechodził.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caalkiem_nowe03: niestety z powodu kwarantanny wszystko pozamykane i nie mam jak skorzystać z pomocy specjalisty, a palce bolą. Dokładnie wiem jaki popełniam błąd ale kiedy ból staje się nie do zniesienia to wycinam bo muszę chodzić
  • Odpowiedz