Zaczynałem od bilansu 5-3 i co? 7-23, hahahaha. Ta gra to #!$%@? żart, mój skład oceniony na 86 a dobiera mi 88-90 z 9 ikonami w składzie gdzie po 20 minutach przegrywam 0-5. O dynamicznym handicapie nie wspomne, 3-1 do 75 i przegrywam 3-4 :) Szkoda nerwów, czas odinstalować grę. #fut #fifa20
  • 11
@hubsky: to jak to jest, że do 5-3 szło zajebiście a potem gruz totalny? teraz prowadziłem 4-3 do 92 minuty, ostatnia akcja meczu i 4-4. Co w dogrywce? 4-8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to wytłumaczyć?
@Dafy: no EA się na ciebie uwzięło, bo chcieli żebyś odinstalował grę () Grałeś wkurzony i przez to szło ci coraz gorzej, to po pierwsze. Po drugie przez hendicap przegrać kilka meczów się zdarza, ale 2-20 zrobić to już kwestia jednak twojej gry. Pewnie teraz zamiast grać to się w każdej sytuacji skupiasz na tym jak się ea wydymało i oszukało. A po trzecie, to ile razy
@Elijahu: kilka razy, może z 3-4x gdzie już nie było po co grać. Nie chodzi mi o to, że hurr durr EA się uwzięło tylko o fakt, że spokojnie kilka meczów było do wygrania a mimo to z jakiegoś powodu ich nie wygrałem. Wiadomo, jakimś Tekkzem nie jestem ale skoro prowadzę grę cały mecz i gość strzela mi w 92 minucie gola a potem w dogrywce moi zawodnicy nie potrafią prosto
@Dafy Zostawiłem szwagrowi konsolę bo chciał spróbować sił w LW a ja zapisałem się tylko po to, by zgarnąć SWAPa, więc wbiłem 3:1 i dałem mu pole do popisu. Dzisiaj odebrałem konto z bilansem 9:16 :) Zdolna bestia, mówi że w Squad Battles mu wszystko wchodziło a tutaj nic :) Na szczęście wbiłem te 3 brakując zwycięstwa i SWAP odebrany - powtarzam SWAP odebrany :) Nie graj nigdy wkurzony bo nigdy nie
@TomekK91: ja generalnie uważam, że tryb FUT nie jest po prostu dla mnie. Zero szczęścia w meczach, walkouty w paczkach mógłbym policzyć na palcach jednej ręki (najlepsze trafy pod względem ovr to gold Kroos i Cavani), z picków najlepszym trafem był Talisca 85, tak to wszystko 81-82) + w marcu mam sklad warty może z 300-350k co jest tragedią, monet też tylko około 10k. Czas odpalić Wieśka i od czasu do