Wpis z mikrobloga

Odkąd zmieniłem słuchawki, umieszczanie ich w uszach stało się problematycze.
Dotyczy to jedynie lewego ucha, w którym słuchawka się "zasysa" i w uchu powstaje nietypowe ciśnienie, którego nie można unormować przez to że kanał jest szczelnie odizolowany i niemożliwa jest wymiana powietrza, a jednocześnie dźwięk jest mocno stłumiony i normalne słuchanie jest niemożliwe. Przez to prawidłowe umieszczenie lewej słuchawki wymaga wiercenia nią i kilku podejść, przypuszczam, że nie jest do dobre dla ucha w dłuższej perspektywie, a w krótszej mnie #!$%@? xD Prawego ucha cały ten cyrk nie dotyczy xD I teraz nie wiem czy upośledzone są moje uszy czy ja że nie potrafię właściwie włożyć lewej słuchawki xD Jakieś rady jak temu zapobiegać, jak prawidłowo wkładać słuchawki i nie dopuszczać do przysysania się tej słuchawki? xD #pytanie #zdrowie
  • 1
  • Odpowiedz
@Szmatuch: sluchawki sa rozne, pamietaj o tym - kupilem kiedys gejmingowe sluchawy i w dniu otrzymania smsa od komputronika, ze sa gotowe do odebrania odpalilem sobie filmik na yt zeby obejrzec ich recenzje XDDD i wyobraz sobie, ze chlop mowi - nigdy nie mial problemow ze sluchawkami ale w tych boli go czaszka. Dokladnie to samo mialem, po godzinie zalozonych nie wytrzymywala mi glowa. Wiec w Twoim przypadku moze to byc
  • Odpowiedz