Wpis z mikrobloga

Grałem w Margonem w czasach 5-6 klasy podstawowej. Były to jakoś lata 2009-2010. Cała szkoła w to grała i nie było drugiej tak popularnej gry w tamtym okresie. Na kółkach informatycznych cała sala była zajęta i prawie na wszystkich komputerach Margonem. Wtedy prowadziłem konto wojownika i doszedłem do 46 levelu. Konto straciłem, bo byłem dzieciakiem i ktoś mi zaproponował "podexpienie" i tak pożegnałem się z nim. Potem jeszcze założyłem jakieś nowe konto, ale bez szału. Szkoła się skończyła i przestałem w to grać. Z 3 lata temu w święta zrobiło mi się tak nostalgicznie i wróciłem do Margonem. Założyłem konto i dość fajnie mi szło. Nie siedziałem nad tą gierką całymi dniami, a w 2-3 miesiące wbiłem 72 poziom. Ale zaczęło mnie to nudzić i zaglądałem co raz rzadziej, aż przestałem w ogóle. Cała ta obecna kwarantanna zmusiła mnie do poszukania jakiś zajęć. Odpaliłem z ciekawości Margonem. Myślałem, że konta tam nie mam, bo wcześniej kilka razy próbowałem się zalogować i nie mogłem z powodu błędnego hasła lub loginu. Okazało się, że wpisywałem źle hasło. Udało się zalogować i w tydzień takiego grania dla samego grania z tego 72 levelu dzisiaj może wbije 83. Jest całkiem nieźle i chce wbić ten magiczny 100 poziom. Bo jako dziecko marzyłem o tym 100 poziomie.
Co do samej gry staje się ona co raz bardziej skomplikowana. Nie wiem, czy jest to słowo, które chciałem użyć. Bo w końcu co trudnego w chodzeniu i zabijaniu jakiś potworków. Chodzi mi bardziej o to, żeby się liczyć w tej grze, to musisz być w niej na bieżąco, śledzić to wszystko, czytać, oglądać. Nie możesz tego potraktować jako rozrywki, bo mechanika tej gry cię zjada. Mam wrażenie, że trochę przedobrzono z dodatkami. Zamiast grę usprawniać to wymyślono wiele niepotrzebnych rzeczy, które tylko irytują. Włączy mi się trochę boomer, ale faktycznie chyba kiedyś to było. Jednak no jest coś w tej grze, że mnie przy niej trzyma. Może stoją za tym wspomnienia z dzieciństwa. Ale w żadną inną grę się tak nie wkręciłem, jak w Margonem.
#margonem
  • 12
  • Odpowiedz
@OstatniZnak: rok temu na licytacjach eventowych za broń jakiś gościu ma pandorze wydał 30k SŁ, 75SŁ=1zł, legendy za PLN też kupisz, konta na których te legendy lootniesz też a jak zbanują ci konto zawsze przelewem do odpowiedniego MG może sobie skrócić/ zdjąć także ten xd
  • Odpowiedz