Wpis z mikrobloga

Mireczki, polećcie jakieś wkładki czy buty które będą miały dużą amortyzacja i stabilizacje odpowiednie dla osoby która przekrzywia nogi do wewnątrz i ląduje po wewnętrznej stronie buta. Chciałem sie przejść do jakichś miejscówek gdzie doradzą ale wszystko zamknięte a jebla idzie dostać w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bieganie
  • 7
  • Odpowiedz
@jabolek94: zajebiscie miekkie podeszwy + przekrzywianie stop = zero wsparcia i poglebianie wady, oraz potencjalne kontuzje ()

@Lrrr: ogolnie wkladki sa srednio polecane do butow biegowych, producent z jakiegos wzgledu daje swoje i dobiera je pod konstrukcje buta. Poza tym wielu fizjo wypowiada sie niezbyt pochlebnie o walce z pronacja/supinacja poprzez buty czy wkladki z roznej grubosci i twardosci.
Jesli nigdy nie biegales i nie wiesz
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: biegałem w poprzednim sezonie w vomero14 i było spoko, ale w tym nie wiedzieć czemu zacząłem lądować na wewnętrznej stronie i po 3-4 razach buty są widocznie wyciągnięte do wewnątrz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lrrr: nie przyrostla ci masa przez zime? Z tego co widze po tabelkach to vomera sa neutralne z duza iloscia amortyzacji. A moze amortyzacja/podeszwa wyrobila sie po wewnetrznej stronie i stad krzywienie?
Ciezko tu cos wiecej doradzic, teoretycznie buty dla pronatora moglyby rozwiazac sprawe, zazwyczaj oferuja wsparcie od wew strony stopy, maja grubsza podeszwe, albo zrobiona z twardszej pianki.
Z drugiej strony moze byc ci w nich nie halo, nie wygodnie
  • Odpowiedz