Wpis z mikrobloga

Mogę sprawiać na zdjęciu takie wrażenie, ale nie mam dla Was szczepionki na żadne wirusy XD ale zostały mi dwie próbki z toksycznej partii #konfidentki #kwasnezelki wypalającej język xDD pic rel w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam pomysłu, jak je sprawiedliwie rozdysponować, więc wymyśliliśmy, że 1 sztuka trafi do właściciela najcięższej paki z zamówionych dzisiaj do 23:59:59 - na razie prowadzi @adrninistrator tutaj się pochwalił (12 kg) XDDDDD akurat siłkę zamknęli, więc trening przy noszeniu paczek jak znalazł XD Odbiorcę drugiej sztuki wybierze #mirkolos wśród plusujących ten wpis, czyli #rozdajo welcome to ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym to #pokazmorde i #gusto

top stuff


żelki malinki żelki pianki kwaśne żelki żelki żelki cola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ecco - Mogę sprawiać na zdjęciu takie wrażenie, ale nie mam dla Was szczepionki na ża...

źródło: comment_15845564478ZebVIhMo92lmFWroSj1Tw.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@ecco: Jedyne co wygrałam w moim nędznym życiu to żrącego kreta do rur na wiejskim festynie, może los się znowu do mnie uśmiechnie i pozwoli wygrać równie żrące żelki ()
  • Odpowiedz
@ecco: to jakaś inna partia kwaśnych? Pierwszy raz zamówiłem z 3-4 lata temu te kwasne,teraz z 1,5 roku temu i dalej były 4,5/10 kwaśności. Zastanawiam się jak jest teraz.
  • Odpowiedz
@ecco: zamawiałem ostatnio tą partię i kwaśniejszych nie zrobiliście. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Były tak kwaśne dla mnie, że przeleżały z dwa miesiące, potem w sumie jakby trochę straciły mocy, dlaczego tak się dzieje? xD
  • Odpowiedz