Wpis z mikrobloga

Sony: "Watch the presentation to get a DEEP DIVE INTO PS5’S SYSTEM ARCHITECTURE , how it is designed to benefit developers and the games they create."
wyk0pki: #!$%@? oszukali, gry pokazać mieli chrrum

Boga wam odnaleźć mieli bo was opuścił...

#!$%@? mnie argument, że
hehe po co reklamowali skoro pokazali takie nudy_ - ale to jest głupie bo część osób, która dzisiaj narzeka pewnie szczekała od pół roku, że Sony osrane i nie pokazuje specyfikacji a gdy już ją pokazali to dalej słychać tylko bark, bark XD
A hype? Sami się daliście złapać bo od dawna nie było żadnych wieści, ktoś tu wrzucał jak to wyglądało w 2013 roku i wiadomo było czego się spodziewać ale no mirki gonna mirk

Mnie nie obchodzi kto, gdzie i ile ma teraflopów - innych to obchodziło, dla innych to może mieć duże znaczenie przy kupnie itd. - to przede wszystkim dla takich osób była ta zapowiedź i prezentacja a na NORMALNE POKAZY dla PRAWDZIWYCH GRACZY przyjdzie jeszcze pora bo do premiery konsoli jeszcze daleko

No i hej, na tagu była wrzucana specyfikacja równo ze startem filmu, potem ktoś wrzucał jeszcze kilka razy podczas jego trwania a jeśli ktoś to widział i dalej oglądał żeby tylko narzekać że są nudy to... no w sumie nie wiem co, szkoda gadać
#ps4 #ps5
janushek - Sony: "Watch the presentation to get a DEEP DIVE INTO PS5’S SYSTEM ARCHITE...

źródło: comment_1584554062TN2MC9mAzSY1Nxnq3KmybR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@janushek: ja liczylem ze pokaza chociaz szkic wygladu jesli nie sama konsole, inna sprawa ze gosciu przemawial jak flak, meska wersja krystyny czubówny, do tego "porywcza" i "pasjonujaca" tematyka dla "normika" gracza i wylaczylem po 15 minutach (az, bo mialem silna nadzieje na ten #!$%@? wyglad).

Serio, dla zwyklego gracza nie bylo tam nic ciekawego, pspolska na twitterze jak zapraszali to nie napisali "słupki, szkice i czubówna, zapraszamy w swiat
  • Odpowiedz
@deathfenix:

nikt nie doczytał i bardzo dobrze

XD czy to meme "Pani redaktur"? Bo tak wygląda.
Nawet inne strony podawały wyraźnie, że to będą szczegóły, detale i informacje o PlayStation 5 a nie fajerwerki a takie głupie wymówki bo "ktoś ma życie i nie wie" zazwyczaj oznaczają brak czytania ze zrozumieniem
  • Odpowiedz