Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wyżalić mirki. Jestem osiemnastoletnim przegrywem. W maju piszę maturę. Moi rodzice nie mają pieniędzy, zresztą i tak muszę uciec od tych kocmołuchów. Planowałem iść na służbę przygotowawczą w lipcu ale Komisja wojskowa z powodu koronawirusa jest przeniesiona na przyszły rok. Nie wiem co robić po szkole. Może pojadę do pracy za granicę, wtedy miałbym pieniądze żeby pójść na studia do innego miasta. Ale nie wiadomo jaka będzie sytuacja z pracą po koronawirusie. Do tego jestem debilem humanistą. Nie wiem totalnie co ze sobą zrobić ale wiem że muszę #!$%@?ć bo kocmołuchy totalnie niszczą mnie psychicznie. Stary drze na mnie mordę właściwie od zawsze, wczoraj powiedział mi że hurr durr on w moim wieku to skakał biegał i się bawił. Nie wytrzymuję już atmosfery w domu, od kiedy nie pracuje nie mogę nawet obejrzeć filmu na kompie bo cały czas chodzi po domu jak kapo. Tak tylko chciałem się wyżalić.

#przegryw #stulejacontent #polskiedomy #licbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 6
  • Odpowiedz
Trudna sytuacja, ogólnie teraz w naszym #!$%@?łku nieźle jebnie, ale wbrew pozorom sam wyjazd za granicę może być również...średnim pomysłem, patrząc na to co się dzieję z np koroną norweska czy brexitem w uk. Hmm, bycie humanista nie jest tak złe jak to malują, oczywiście nie zaczniesz zarabiać kokosów jak programiści, ale jeśli masz dryg do języków, to zawsze warto pójść na jakieś niszowe studia językowe pokroju skandynawistyka, hungarystyka etc + zainteresować
  • Odpowiedz