Wpis z mikrobloga

No to jak to zwykłem czynić. Referat.
No przyznam, że Blizzard nawet dał rade ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- Demon Hunter - Zobaczymy jak z balansem, aczkolwiek jego mechanika wydaję mi się słaba, nie łatwo kontrolować na którym slocie mamy karte. Ale to, że nowa postać to nareszcie. Jak wychodził frozen throne i nie było klasy Death Knight to już straciłem wszelką nadzieje na 10 klase.
- Hall of fame - ja tam zawsze lubie jak karty idą do hof, często ludzie narzekają, jak dla mnie mogliby wyrotować pół tego klasyka. Mc tech, leeroy, akolita na plus. Spellbreaker whatever, a brak mountain gianta zabija handlocka, ale może to i dobrze, miałem dość czwartotutowego zalewania stołem giantami.
- Priest Hall of Fame - nienawidze otk decków więc mega plus, że rotują te syfy typu velen i divine spirit. Nie rozumiem shadowformy, ta karta grała może z dwa razy w historii hsa.
- rework kart priesta - spoko, ale niektóre karty wydają się przegięte. Np. Ten 5/6 za 5 many co daje +3 zdrowia wydaje sie w cholere mocny.
- nowy system rankedów - w końcu zmienili nagrody, bo poprzednie to był żart o którym już pisałem niejednokrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pytanie tylko, czy nagrody za zdobycie rankingu pierwszy raz są jednorazowe czy co sezon się będą odświeżać? Bo jak to pierwsze to nagrody za sezon dalej są żenujące, jak drugie to już lepiej. Troche zmartwiło mnie, że co sezon każdy spada na sam dół, bo trochę męczące miesiąc w miesiąc wbijać 50 rang, ale zobaczymy jak będą działać te mnożniki gwiazdek. Jak dobrze to super system.
- Brak duplikatów w paczkach - kiedyś pisałem, że zmiana z duplikatami legend to najlepsza zmiana w historii hsa. Teraz mamy jeszcze więcej i lepiej. Chyba najlepsza zmiana z wszystkich. Zastanawiam się jedynie, czy nie wpłynie to negatywnie na ilość pozyskiwanego dustu, co będzie rownoznaczne z mniejszą ilością legend naszego wyboru (bo nie będziemy mieli aż tyle dustu, nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, to skomplikowane).
- Zmiany w battlegroundach - jak zobaczyłem tą dziwną rzecz za 2500 golda albo 20 dolarów, która daje 4 tickety na arene i wybór czwartego bohatera w battlegroundsach, to sobi pomyślałem co za zdzierstwo, kto to kupi xD. Na szczęście nie gram BG więc nie obchodzi mnie to, ale jak ktoś gra, to może się zirytować.
- Revert nerfów - yogg hype! Aczkolwiek pozostałe unnerfy mnie dziwią. Najbardziej reckless experimentorka. To co teraz znowu będzie można grać tym przegiętym combem z snip snapem na wildzie?
- Przygody - przygody to zawsze była moja ulubiona rzecz w Hsie. Gdyby nie przygody to nigdy bym nie zaczął grać w hsa. Jeśli dobrze zrozumiałem to mają być darmowe? Skorygujcie jeśli zle rozumiem. Jak tak to spoko, bo poprzedni system przygód z roku smoka był absurdalny i tragiczny.
- przyszłe zmiany - nowy game mode za 4 miesiące, super. Zawsze mówiłem, że grze brakuje game modów. System achievementów za 8 miesięcy, kolejna super wiadomość, ale mam nadzieję, że blizzard sie przyłoży do tych achievementów, bo mogą to równie dobrze spieprzyć. Dodatkowo mają kilka rzeczy do zapowiedzenia pod kłódką, więc podejrzewam coś większego co zapowiedzą na blizzconie (o ile sie odbędzie panie koronawajrus ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
- Ashes of Outlands - nowy dodatek jak dodatek. Przeżyłem tyle dodatków, że mało mnie to interesuje. Na przygode za to czekam!

Podsumowując. Nawet za te zmiany szanuje, ale za tego W3 reforged nie wybacze!
Ps. Wykład pisany na telefonie, przepraszam za nieodpowiednią interpunkcje i pewnie składnie zdań, ale na telefonie ciężko o takie coś dbać.

#hearthstone
  • 10
@Fiktorianin:

Najbardziej reckless experimentorka. To co teraz znowu będzie można grać tym przegiętym combem z snip snapem na wildzie?

Właśnie się zorientowałem, że jednak nie, bo karty z echo nie schodzą już poniżej 1 many.
@Fiktorianin:

W mojej opinii całkiem spoko. Najmniej się zgadzam z HoF. Po kolei:

MCT- jedna z najgorzej zaprojektowanych kart w HS, super że rzadziej będzie można ją spotkać
Leeroy - nie zgadzam się. Karta jest dobrze zbalansowana, ma fajną historię pasującą do designu itd. Nie jestem fanem aggro decków, ale nie widziałem problemu w Leeroyu i moim zdaniem to była jedna z najlepiej zaprojektowanych kart w HS.
Akolita- moim
źródło: comment_1584474736HIjVqH7ZeLwuGyjfaoeYMy.jpg
@kamilololo_3822: nie, możesz za darmo ale na starcie wybierasz jednego z tylko dwóch bohaterów. Jak zapłacisz 2500 golda / 20$ to masz do wyboru jednego z czterech bohaterów, 4 tickety na arene i pierdoły typu emotki i głębsze statystyki w BG.
@simoneczek_pl: chyba jednak jednorazowe, na stronie blizzarda pisze to dość wyraźnie.

There are also brand-new first-time rewards. Primarily aimed at helping new players, these one-time rewards of Classic card packs, Rare cards, and Epic cards will be granted immediately upon hitting a ranked floor for the first time on your account.

Szkoda, to chyba dalej będę tkwił na niskich rangach, bo nie mam po co grać rankedów.