Wpis z mikrobloga

to lubie
19 minut i uwinalem sie z czterema meczami swapa z Bundes ( ͡° ͜ʖ ͡°)

podobaja mnie sie te swapy
jak mam spadkowiczow to oczywiscie full focus (w zasadzie to na dwoch kontach nie wygralem 3 meczow, a zrobilem calosc online na jednym i na drugim zostalo Ligue1) i uciszanko polaczone z dabami i calma jest na porzadku dziennym xD
podobaja mnie sie te swapy
#fut
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iti1986: bo traktujesz pewne rzeczy zbyt poważnie. Rozumiem, ze moze Cie irytować, ze ktos chce szybciej zrobić zadania kosztem slabszych graczy, ale to wciaz tylko glupia gierka. Kazdemu nalezy sie jakis szacunek.
  • Odpowiedz
@kemilk: nie, bo to jest niszczenie przyjemnosci z gry tym zupelnie najslabszym
nie tryharduje, wiec wysoko sie nie pcham, ale to co sie dzieje w nizszych dywizjach to jest dramat i czuje sie jakbym gral na pograniczu div4/div5
oczywiscie ludzie tez mogli skonczyc tryhardowac tak jak ja i grac ot tak, robic zadania czy cos, ale niestety - w kazdym meczu trafiam na takich, normalnych graczy mialem ze dwoch bodajze, a
  • Odpowiedz
@iti1986: tak z raz w tygodniu piszesz, a jednak gra działa jak magnes. Przerabiałem to samo w zeszłym roku, także wiem jak jest :p. Z resztą kolejną pewnie już kupię to się znowu odpale na tagu haha
  • Odpowiedz
@bart0sz: nie powiedzialem, ze skonczylem z fifa, ale ze skonczylem tryhardowac i ograniczam sie do robienia zadan/wyzwan/sbc, LW nie grywam od tego weekendu, a jak gralem to do g3 (raz sie skusilem do pierwszego g1), DR jakies niskie dywizje - wyjebongo na lepsze nagrody z wyzszych dywizji
jestem rozczarowany, ze Cie nie ma na tagu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@iti1986: tag przeglądam, ale się nie wypowiadam za dużo, bo udało mi się wytrzymać w postanowieniu. Roczny odwyk :p chociaż słyszałem, że lw w 19stce się odbędzie chyba w kolejny weekend to sobie jeszcze zagram.
  • Odpowiedz
@bart0sz: napisz jeszcze raz i zagroz, ze nie wrocisz jak nie odblokuja xD mi na dwoch kontakch zalozonych w styczniu odblokowali po 3 i 4 tygodniach xD jedno sprzedalem
  • Odpowiedz
@iti1986: ja tam miałem w 3 dni od założenia kilka milionów coinsow, tak mi dobrze sypało. Pewnie jakoś algorytm wyłapał, że nowe konto i tyle kasy więc podejrzane, tylko domysły bo jak to działa to chyba nikt nie wie. No a na koniec już po totsach sprzedałem parę milionów coinsow i drugie tyle przelewalem ludziom z tagu nawet na kup teraz, więc jakby się przyjrzeli to teraz prędzej ban na rynek
  • Odpowiedz