Wpis z mikrobloga

1/5 "Pozory mylą"

Czas od pierwszej rozmowy do spotkania: miesiąc

Part 1 - Randka idealna

Przebywając w pracy zagranicą postanowiłem sobie znaleźć dziewczynę w Polsce. Odpaliłem więc badoo i wyciągnąłem numer od ładnej dziewczyny, w swoim wieku. Planowałem umówić się z kilkoma ale laska pisała do mnie całymi dniami wysyłając fotki jak biega z psem, budzi się rano w łóżku i jak ubiera się na imprezy. Sama stwierdziła, że jest uzależniona od pisania ze mną. Zaangażowanie z jej strony sięgnęło zenitu. Powiedziała koleżankom, że znalazła swojego "misia". Co ciekawe pisała także, że ma ochotę na mityczne segzy, bo to dla niej normalna rzecz. Miałem kupionego ryanaira do Polski już wcześniej, zatem wszedłem do samolotu odpisując na wiadomości, żebym dał znać jak dotrę na miejsce.

Pełen obaw udałem się, na spotkanie pod galerią handlową. Na żywo pojawiła się szczupła elegancka dziewczyna na obcasie i w rajstopach. Fotki nie kłamały. Miała dosyć ładną buzię i długie włosy. Jedyne czego nie było widać na zdjęciach to przerwy między zębami ale uznałem, że mi to nie przeszkadza. Na stwierdzenie:

Cytowany tekst...wyglądasz lepiej niż na zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zareagowała szerokim uśmiechem. Udałem się z tą niewiastą do eleganckiej kawiarni w galerii handlowej. Dziewczyna miała dosyć ciężkie życie, praca w markecie, zmieniała mieszkanie co kilka miesięcy. Powiedzmy, że szukała swojego rycerza :P Zero ciszy, wciągająca rozmowa o wszystkim. Czułem, na sobie jej wzrok i że nadajemy na tych samych falach. Przegadaliśmy godzinę i zjeżdżając po schodach ruchomych uznałem, że zaryzkuję i ją pocałuję. Całowaliśmy się jakieś kilkadziesiąt sekund i czułem że trafiłem w dziesiątkę. Po krótkim spacerze zabrałem ją jeszcze na piwo i kolację w pubie. Na pożegnanie kolejne buziaki, kiedy wsiadała do taksówki. Pomyślałem, że to wszystko było zbyt piękne, żeby było prawdziwe i starałem się nie popadać w euforię. Nagle przyszedł do mnie sms, że dziękuje mi za super wieczór i dziwi się, że nie poszliśmy do mnie. No cóż ryzyko takiej propozycji na żywo było dla mnie zbyt duże. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wierzyłem, że pierwsza randka z internetu po 6 letnim związku zapewni mi super dziewczynę na dłużej.

Katastrofa miała dopiero nadejść.

##!$%@? #tinder #badoo #podrywajzwykopem #przegryw
  • 14
@Rocket_slayer: Straciła zainteresowanie, a ty nadal myślisz, że dlatego, że byłeś za szybki. Ja myślę, że byłeś za wolny. Dziewczyna miała wtedy dni płodne i była podniecona i może zrobiła to wtedy z innym i dlatego na spacerze z psem widziałeś, że jest już oschła.
@SzubiDubiDu: Haha masz rację :D To głównie zasługa nudy w pracy za zachodnią granicą :) Mogę korzystać z telefonu bez ograniczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzyło mi się to już z 3 laskami ale same podkręcają rozmowy swoimi fotkami i opowieściami :D