Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie gry/akcesoria warto dokupic do Playstation 4? Chce sie przygotowc na epidemie i kwarantanne( ͡° ͜ʖ ͡°). Z gier myslalem o Dreams, LofU, Uncharted 4, Last of Us i cos bardziej 'interaktywnego' - taniec, spiew. Mialem dawno temu PS3 i przez chwile PS4 aby przejsc GTA V. Pamietam tez swego czasu hype na playstation move, czy sa jeszcze jakies nowe gry ktore tego uzywaja?
#playstation #gry #sony #ps4
  • 2
Jak myślisz o Uncharted 4, to polecam Ci też kupić od razu Uncharted Collection z trzema pierwszymi częściami i Lost Legacy. Nie polecam tylko przechodzić tych gier pod rząd, bo są super, ale w końcu zaczną pewnie męczyć. Do tego dla mnie świetne są inne gry od Sony - Days Gone akurat tematycznie o apokalipsie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i Spider-Man. Oba sandboxy, na kilkadziesiąt godzin. The Last
@Davidvia0: Z grami to tak jak kolega wyżej, jeśli chodzi o gry ruchowe to pozostaje Ci tylko PSVR. Sam mam i sobie chwałę, lecz nie w kontekście gier fabularnych bo dość kiepsko wypadają, lecz gry pokroju beat saber, tetris effect czy superhot, dostarcza wrażeń jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłem. A i w gt sport się fajnie śmiga gdy możesz usiąść za sterami prawie każdej bryki.