Wpis z mikrobloga

#koronawirus #lotdodomu

Powinni kutwa płacić nie tylko za bilet, ale i od razu zostać poddanym kwarantannie na 14 dni. Najlepiej płatną w hotelu. To samo z wpuszczaniem ludzi z rejsów wycieczkowych. Mieli gdzieś, jak było info by nigdzie nie wyjeżdzać, że wirus się rozprzestrzenia, a teraz jak zwykle płacz. Niczym się nie różnią od tych co budują się na terenach zalewowych czy kupują mieszkanie koło toru wyscigowego.

"My wykupili wycieczke kiedy było najtaniej, a teraz płacić każooooo, kto nam odda?"

Ha tfu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gorrann: to nie takie proste. Dużo osób teraz wraca ponieważ sytuacji w azji zaczęła również pogarszać, a ona jeszcze tydzień temu była o wiele lepsza niż w europie, i zaczęło się przypadków przywiezionych z europy... Nie chciałem korzystać z tego "lotu do domu" ale nie mam wyjścia jak zablokowali wszystkie inne linie lotnicze i po kolei kraje w azji wprowadzają kwarantanny dla przyjeżdżających turystów. Ludziom kończą się wizy i nagle
  • Odpowiedz
@neufrin: Nie zazdroszczę sytuacji i mama nadzieję że Ci się uda.
Ja dodałem wpis o tych wszystkich, którzy sobie polecieli 2 tygodnie temu na narty do Włoch, tydzień temu do Londynu lub jakiekolwiek inne podróże, gdy juzbyło wiadomo że jest źle, ale ceny wycieczek kusiły.

Moi znajomi pojechali do Ameryki południowej tydzień temu. Wrócą i pójdą na kwarantanne. Uważam że to dzbany.
  • Odpowiedz