Wpis z mikrobloga

Do swojego fata włożyłem SANDISK SSD Plus 480 GB i działa w porządku, w Rage są w końcu tekstury. Jeśli chodzi o proces instalacji tego dysku to jest oczywiście banał natomiast miałem problem z pendrivem na którym był OS. Dopiero na jakimś starym usb 2.0 instalator się odpalił. Od tamtej pory zero problemów no i sklep działa troszkę szybciej.
@PeterPolska: @Kami3n147: Tak, znane mi są ograniczenia, wady i zalety. Pytam o konkrety, czyli czas użytkowania i czy było/jest bez problemowe. Mam obawy przed tym rozwiązaniem z uwagi na to że system operacyjny PS3 nie ma zaimplementowanej gospodarki danymi na dyskach SSD. Mowa tu o TRIM. Stąd w ogóle ten post. Na rynku jest wiele dysków. Niektóre z nich mają zaimplementowany TRIM niejako sprzętowo inne nie. Choć może to wyłącznie
@PosiadaczKonta Sam posiadam PS3 FAT CECHL i nie widzę różnicy pomiędzy drogim Samsungiem, a dyskiem budżetowym. Każdy działa lepiej od HDD i tyle, więc idź w pojemność i ewentualnie gwarancje niż firme, bo nawet jak dysk pracuję szybciej w PC to na PS3 to bez znaczenia, bo SATA 1 :)
@Kami3n147: Z innej beczki. Poradziłeś sobie jakoś z wolnymi transferami z PSN? Obecnie przywracam backup na nowy dysk ale część materiałów będę musiał dociągnąć i już wiem że to nie będzie szybka piłka. Kiedyś (dawno temu) to działało normalnie, teraz lipa (podobnie jak sam Sklep). W necie tony bzdetów nt kabla niekabla, dhcp nie dhcp czy innych "masz za wolny net", "PSN jest przeciążone". Da się zrobić żeby transfery danych działały