Wpis z mikrobloga

@venad ale #!$%@?. Widzę że na trackerach prywatnych to się #!$%@? robi elektroda jak #!$%@?. Tylko swoje grono i macanie się wspólnie po ratio i wrzutkach. Szkoda gadać, kiedyś tak nie było, teraz #!$%@?ło nie wiedziec czemu. A znasz jakiś dobry prywatny tracker z muzyką? Prywatny ofc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kmaszorni007: Trackery muzyczne są specyficzne i ciężkie w utrzymaniu, jest sporo dobrych generali gdzie łatwo utrzymać ratio. Tutajmasz listę, orpheus chyba ma najlepszy stosunek ilość wstawek do łatwości dostania się tam. Redacted obecnie jeżeli nie masz konta na innym topowym trackerze jest praktycznie nie do dostania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korni007: Może źle się wyraziłem. Jeżeli dużo pobierasz to jest trudno z utrzymaniem wymaganego ratio, bo jest mało Fl i ciężko upload wbić. Ja np kilkanaście wstawek trzymałem na seedboxie przez dwa miechy i wbiłem tylko kilka GB. Najlepiej jest wstawiać swoje ripy albo wypełniać req gdzie często jest sporo GB do zgarnięcia. Zobaczę później czy mam jeszcze zapka, to mogę wysłać ale ostrzegam, że jak dużo pobierasz to jest ciężko.
@venad byłoby super jakbyś znalazł. Od razu przejrzę req, trochę mam perełek pobranych jeszcze z 10-11lar temu, dziś nie do dostania, a nuż ktoś będzie potrzebował ;)