Wpis z mikrobloga

W domu

Mistrz Zaarbald sunął cicho przez korytarze świątyni na Coruscant. Spędził tu tak wiele czasu, niezliczone godziny, które dla niego teraz były jak minuty. Miał już nigdy nie zobaczyć tych murów, lecz wiara, upór i siła Mistrzyni Veeli ściągnęła go tu z powrotem. Co prawda nie w takiej formie jakby niektórzy chcieli, ale jednak.

Wlasnie skończyło się kolejne zebranie Rady. W tych niespokojnych czasach zbierali się nader często i dyskutowali na różne tematy. Normalnie poszedłby na odpoczynek i medytacje, no ale tak się składa, że już nic nie jest normalne i pełen sił i wigoru ruszył do sali Młodzików. Chciał poobserwować ich poczynania a także miał nadzieję że mu się do czegoś przydadzą.

Gdy nagle pojawił się w sali ćwiczeń jego postać wprowadziła niemałe zamieszanie. Młodzi próbujący się skupić tracili koncentrację, boty treningowe zaliczały kolejne trafienia. Zaarbald przeprosił gestem i zawołał jednego z Młodzików do siebie.

- Macie tu może terminal do wysyłania wiadomości? Potrzebuje się skontaktować z całym zakonem.

- Mamy Mistrzu - odpowiedział Młodzik i pobiegł po urządzenie. - prosze, to ono.

- Hmm. Może lepiej jak ci podyktuje wiadomość.

Od: Mistrz Zaarbald
Do: Zakonallv2(ns)

Witajcie drodzy bracia i siostry,

Jak pewnie już wiecie, wróciłem do was. Mój powrót nie jest pełny jak niektórzy by oczekiwali, ale i tak jest czymś czego sam się nie spodziewałem, możecie podziękować swoim Mistrzom za wiarę i siłę w Jasnej Stronie Mocy. Pragnę wam powiedzieć, że jestem gotowy was wspierać wszystkim co potrafię i jeśli ktoś ma takie życzenie i ochotę to zapraszam do świątyni na Coruscant. Będę starał się nauczyć was najlepiej jak umiem. Może byśmy zaczęli od tajników Jasnej Strony Mocy? Tak wydaje mi się to dobrym tematem na pierwszy wykład. Oczywiście jeśli ktoś potrzebuje czegoś innego to jestem do dyspozycji. Dobra strona mojego powrotu jest to że nie muszę odpoczywać.

Dziękuję wam z całego serca i zapraszam,

Mistrz Zaarbald

#lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
Pobierz Queltas - W domu

Mistrz Zaarbald sunął cicho przez korytarze świątyni na Coruscant...
źródło: comment_1584207008jwzb1I43T3GFCM22iusVhT.jpg
  • 1
@Queltas

Od: Ornn Yori
Do: Mistrz Zaarbald

Mistrzu,

Cała akademia jest niezwykle ucieszona Twoim powrotem. Może i nie jest to powrót całkowity, w pełnej formie, niemniej jednak w tych trudnych dla nas czasach cały Zakon zyska na Twoich naukach i mądrości. Nie pamiętam by było nam dane spotkać się twarzą w twarz za czasów Twojego życia, tym bardziej szkolenie u Twego boku będzie dla mnie wielkim zaszczytem. Gdy tylko Mistrz Archil (