Wpis z mikrobloga

@jacku: zerknąłem na steama ale nie ma jeszcze updejtu

btw. czy są jakieś poprawki do prowadzenia kamery? Nierzadko w player vs ai moja kolubryna wyjeżdża poza kamerę.
Druga rzecz to czy jest normalnym że fura zamiast startować to respawnuje się jeszcze raz?
Pewnie było zgłaszane, ale nie wiem czy steamowe forum jest działające
  • Odpowiedz
@tyqp: można na więcej ale utkwiłem z kontrolerami i steam kazał je usunąć więc teraz gra nieoficjalnie wspiera pada od xboxa + klawiaturę albo 2 osoby na klawiaturze - z tym że trzeba mieć mechaniczną z anti ghostingiem bo inaczej jeden drugiego może blokować - ale na to też jest obejście bo możesz wpiąć drugą klawiaturę w usb i działa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo na steamie jest ta sama wersja która nazywała się "Rat racer for beta testing" tą masz?


@jacku: dostałem kodzio, dodałem na steamie i pobrałem jak szło.
Inna wersja niż "Rat Racer" i tak nie występuje na steamie.
Sprawdzałem jeszcze we właściwościach czy nie występuje opcja beta testów, ale niestety nie ma jej.
Jakieś hinty co z tym
  • Odpowiedz
@Dibhala: tak, jest to opisane na forum, respawn następuje jak masz wypadek albo nie ruszasz się przez 5 sekund ale jeśli zrobisz to naraz to system respawnuje 2 razy ¯\_(ツ)_/¯ będzie poprawka niedługo. Co do kamery to musiałbyś napisać jakie zachowanie byś chciał - na razie jest tak że pokazuje trasę na kilka metrów przed samochodem twoim i przeciwnika z losowymi pomyłkami żeby nadać nieprzewidywalności, może je usunąć? Tam w
  • Odpowiedz